25.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

--

Rezerva Tatranu Rakovník přišla o tříbodovou šňůru, ale pořád má šanci na druhé místo

0

V předposledním kole I. B třídy skončila tříbodová vítězná série rezervy Tatranu Rakovník. Domácí neudrželi vedení 2:0 proti Čechii Velká Dobrá a rozhodovaly až penalty.

Domácí Tatran poslal do vedení ve 22. minutě Čermák a na rozdíl dvou branek zvýšil o pět minut později Kapoun.

Jenže ve druhém poločase hosté zabrali. Nejdříve Jícha proměnil v 77´ penaltu a pět minut před koncem poslal zápas do penaltového rozstřelu vyrovnávací brankou Honetschläger.

Hlavní roli v penaltách sehrál brankář Tatranu Bartyzar, který zlikvidoval hned tři pokutové kopy ze čtyř. Na pátý už ani nedošlo a bod navíc zůstal v Rakovníku.