--

--

Louňovice přivezly Admiře ne zrovna atraktivní dárek. Bůra.

0

Hosté byli ještě před pár týdny ve hře o nejvyšší příčky a kdo ví, jaké by bylo jejich postavení v tabulce, kdyby nepřišla černá série proher. Čtyřikrát padly v normální hrací době a jednou na penalty, tak dlouho se Louňovice neradovaly. Oslnivou formu nemá rozhodně ani Admira, která je přímo ohrožená sestupem a s každou prohrou se její šance snižují. O zápletku tedy bylo postaráno.

Tři zásahy do poločasu Admiru položily.

Úvodní minuty zápasu byly takové klasické oťukávací. Ani jeden ze soupeřů příliš neriskoval a nehnal se dopředu. Diváci si tak na první vážnější moment museli počkat rovnou půl hodinu, v ní je za jejich trpělivost odměnil Vondráček. Od začátku nenápadná akce totiž vyústila v odražení míče rovnou na jeho nohu a díky pohotovému zakončení byl základ pro debakl položen – 0:1. Louňovicím jakoby najednou narostla křídla a trvalo to jen sedm minut, než se radovaly podruhé. Rychlý brejk zakončoval Micka0:2. Minutu na to měl další loženku střelec první branky Vondráček, ten však dokázal z bezprostřední blízkosti přestřelit. Nemuselo ho to příliš mrzet, protože ještě do poločasu to Louňovice znovu zvládly a skóre se mohlo znovu přepisovat. Dominik Rejhon se do míče opřel několik metrů za velkým vápnem a Kučera se mohl pouze ohlédnout – 0:3. O poločase tak bylo prakticky rozhodnuto, že Admira svůj v podstatě existenční zápas nezvládla.

Rejhon dokázal zkompletovat hattrick.

Že by to mohl být jeho den, to Rejhon naznačil svou krásnou brankou už v prvním poločase. A v tom druhém na svou branku dokázal záhy navázat. Míč zavezl zpoza vápna až k penaltovému puntíku a odtud zakončoval přesně k pravé tyči – 0:4. Vidina hattricku Rejhona evidentně nakopla a za necelých deset minut jej skutečně málem dokonal. Domácí gólman Kučera však byl proti a jeho tvrdou střelu dokázal vyrazit. A uhodit tak mohlo i na druhé straně, Paťhovi však radost z alespoň čestné branky zhatila pro změnu tyč. Do konce zápasu zbývalo deset minut, když se Rejhon přece jen dočkal. Na hranici velkého vápna mu spoluhráč sklepl míč k noze a Rejhon ho poslal z první krásnou ranou pod břevno bez jakékoliv šance pro Kučeru zasáhnout – 0:5. Skóre zápasu tak bylo uzavřeno, bohužel pro Admiru ne zrovna pozitivně. Udržení v ČFL už není jen v jejich rukách.

Autor článku: František Jaroš