11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Chotěšov si jede svoji ligu!

0

Chotěšov se veze na vítězné vlně a tu jim nedokázal překazit ani silný Nepomuk. Hosté přijeli v hodně oslabené sestavě a můžou být rádi, že si odváží „jen“ čtyři kousky

Domácí to rozjeli hned od úvodního hvizdu

Neporazitelný Chotěšov je radost sledovat.  Když se domácí fanoušci přijdou podívat na fotbal, tak je hráči nikdy nezklamou. Doma se jim totiž podařilo nastřílet soupeřům už 18 branek. Domácí tlak začal hned ve druhé minutě, kdy se k hlavičce dostal Eduard Molek, ale hostující gólman si byl na brankovní čáře jistý. V šestnácté minutě se dostal po špatné komunikaci hostujících obránců do samostatného úniku domácí Molek, ale jeho šanci dokázal vytěsnit gólman na břevno a následující dorážka už se nevlezla mezi tři tyče. Ve dvacáté minutě už se měnilo skóre, kdy po krásné ráně k tyči, jejímž autorem byl David Kubík, 1:0. Ve 24. minutě už to mohlo být 2:0, kdy se po pěkné kombinaci dostal k zakončení z malého vápna Kubík, jenž ale nedokázal trefit zařízení. Domácí měli stále více ze hry a hosté se téměř nedostávali na útočnou polovinu. Ve 32. minutě zazněla tyč, o kterou se postaral domácí Pavel Znášik. Ve 35. minutě se opět měnilo skóre, kdy po krásném úniku a následné přihrávce Molka zvyšoval téměř do prázdné brány Josef Schamberger 2:0. Ve 44. minutě se musel po druhé žluté kartě předčasně poroučet do sprch hostující stoper Miroslav Švec. To bylo z prvního poločasu vše a šlo se do kabin.

Hosté se v deseti hráčích na hřišti museli pořádně třepat, aby nedostali výprask

Druhý poločas začal zlehka, nikdo se do ničeho nepouštěl a hra tak byla celkem mdlá/nudná. To se ovšem v 55. minutě změnilo, kdy na centr Jindřicha naběhl David Kubík a do prázdné brány zvyšoval na 3:0. V 59. minutě zazněla další tyč, tentokrát byl autorem Josef Jindřich. Dále se hra opět zklidnila a do občasných šancí se dostali i hosté, ze kterých by ale horko těžko mohla padnout branka.  Domácí si dokázali vytvořit mnohem nebezpečnější šance, nejprve v 80. minutě znovu zazvonilo břevno, kdy se do zakončení dostal po krásném kontru Štökl. A minutu na to se zvonilo zase, tentokrát po nádherné střele Josefa Schambergera. V 84.minutě už ale zamířil přesně Adam Štökl a upravil tak skóre na konečných 4:0. Sobotní odpoledne vidělo osmdesát fanoušků, kteří mohli sledovat mnoho šancí a krásné čtyři branky. Domácí si upevnili první příčku v tabulce s náskokem šesti bodů, zato hostující Nepomuk se propadl až na šestou příčku.

TJ Chotěšov
Tomáš Vacek, kapitán: „Celý zápas jsme dominovali a prakticky jsme nepustili soupeře k žádné akci. Vytvořili jsme si spoustu šancí. Spoustu jsme jich nevyužili, ale i přesto jsme dokázali Nepomuk převálcovat. Toto vítězství bylo hodně důležité.“

FK Nepomuk B
Petr Osuský: „Přijeli jsme oslabení, chybělo nám dost lidí a Chotěšov nás hodně přehrával. Měli hodně šancí a my jsme jenom bránili. K tomu se nechal na konci prvního poločasu vyloučit náš kapitán a potom už jsme jenom bránili a můžeme být rádi za 4:0.“

TJ Chotěšov
M. Rada [-] - T. Vacek [-] , J. Ondruš [-] (16. A. Štökl [-] ) , P. Eret [-] (63. O. Pešta [-] ) , L. Terber [-] - J. Jindřich [-] , P. Znášik [-] , L. Peprný [-] - J. Schamberger [-] , E. Molek [-] (65. L. Vebr [-] ) , D. Kubík [-] (72. D. Grössl [-] ) -

P. Wallenfels [-] - F. Šlehubr [-] , P. Pavelka [-] (46. D. Slivoň [-] ) , V. Švec [-] , M. Lukeš [-] , P. Bohatý [-] , P. Osuský [-] , D. Šmíd [-] , M. Švec [-] , V. Březák [-] , M. Březák [-]

ŽK: 62. A. Štökl , 80. J. Schamberger - 22. F. Šlehubr , 44. M. Švec , 75. V. Březák . ČK: 45. M. Švec .
Hráči zápasu: T. Vacek - P. Wallenfels .
Místo: Tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Komanec Petr - DRDA Josef (N), VIKTORA František (N).