9.kolo, Ústecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Horní Jiřetín úspešně loupil v Srbicích

0

Srbice nenašly recept na dobře hrající Horní Jiřetín, který výsledkem 2:0 odjel s plným počtem bodů.

Srbice se k ničemu nedostaly

Prvních patnáct minut to bylo takové vyrovnané utkání, pak začal mít Horní Jiřetín převahu s několika šancemi, které nedokázal proměnit. Nakonec se hostům podařilo vstřelit branku, konkrétně ve 26.minutě po kombinační se napodruhé trefil Lukáš Mikulčík. Horní Jiřetín si stále vypracovával další a další příležitosti na vstřelení branky, což se mu opět povedlo pár minut před koncem prvního poločasu, kdy se pohotovou střelou prosadil Ondřej Hlaváček.

Druhý poločas nic zásadního nepřinesl

Druhý poločas už byl pro Horní Jiřetín spíše udržovacím. Hosté dobře hráli, zápas si až do samotného závěru utkání pohlídali, téměř k ničemu domácí nepustili, až na jednu vyloženou šanci, kterou ovšem chytil gólman Aschenbrenner. Horní Jiřetín tak zvítězil na půdě Srbic pohodovým výsledkem 2:0.

Sokol Horní Jiřetín
Miroslav Boublík (vedoucí TJ Horní Jiřetín): Vyhráli jsme zaslouženě, byli jsme lepší, což ocenili i domácí.

TJ Sokol Srbice
Z. Divecký [-] - D. Lipert [-] , V. Kolinger [-] , P. Kliský [-] , V. Havlík [-] - A. Švábenský [-] , K. Jelen [-] , M. Kulhánek [-] - J. Konečný [-] (55. M. Partík [-] ) , M. Salák [-] , J. Malec [-] (72. M. Melichar [-] ) -

M. Aschenbrenner [-] - S. Levý [-] - L. Mikulčík [-] - O. Hlaváček [-] - V. Šlégr [-] (71. J. Vrána [-] ) , D. Duran [-] , M. Bartoš [-] , T. Karlovec [-] , J. Hošek [-] , P. Linka [-] , J. Ševčík [-] (88. R. Bystrý [-] )

ŽK: 10. V. Havlík , 59. K. Jelen , 88. A. Švábenský - 6. D. Duran , 61. O. Hlaváček , 86. M. Bartoš .
Hráči zápasu: L. Mikulčík , O. Hlaváček .
Místo: Srbice. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Mecl Marcel - ŠMÍD Jiří, DOUBEK Tomáš.