10.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2015-2016

Sudice vyválčily výhru

0

Sudice jedním vstřeleným gólem dokázaly vyhrát v Bohuslavicích.

Bezbranková první půle

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal z obou stran. Jak domácí, tak hosté zahodili několik šancí, při kterých se vyznamenal domácí strážce svatyně Vojtěch Řehánek, a i hostující brankář Petr Kubjatko. Hlavními paliči šancí byli za domácí Janoš a Petřík. Za hosty to byli Riemel a Hermann. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Havranke rozhodl zápas

Ani ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Bylo to o tom, kdo dá branku, tak vyhraje. Za domácí pálil šance opět Janoš. Za hosty to byl opět Hermann. Rozhodující okamžik utkání přišel v 67. minutě, když se na polovině hřiště zmocnil míče David Havranke, který dokázal obehrát stopera a prostřeli domácího brankáře - 0:1. V dalším průběhu hry to bylo stále vyrovnané a hosté už své hubené vedení udrželi.

SK Bohuslavice B
Dalibor Vitásek (Bohuslavice B, trenér): Sehráli jsme nešťastný zápas. Bohužel jsme nedali branku a soupeř ano.

TJ Sokol Sudice
Lukáš Kartous (Sudice, obránce): Vyrovnaný zápas z obou stran. My dali branku, soupeř ne.

V. Řehánek [-] - I. Dominik [-] , A. Barč [-] , M. Benek [-] , T. Hruška [-] - V. Mička [-] , L. Kušnír [-] , M. Šramel [-] , P. Cigán [-] (69. L. Halfar [-] ) - T. Petřík [-] (52. V. Janoš [-] ) , V. Janoš [-]

P. Kubjatko [-] - M. Konečný [-] , M. Pitra [-] (80. M. Zeman [-] ) , L. Kartous [-] , M. Kryštof [-] - P. Baránek [-] , T. Riemel [-] , R. Molnár [-] (40. J. Plachtzik [-] ) , T. Zips [-] - P. Herrmann [-] , D. Havranke [-]

Hráči zápasu: M. Šramel - P. Kubjatko , T. Zips .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Radek Roman - Krupa Jan, Kalmus Tomáš.