10.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Opava přejela Bělou

0

Slavia Opava zaslouženě porazila Bělou, když byla prakticky po celý zápas jasně lepším týmem.

Opava šla do dvoubrankového vedení

V první dvacetiminutovce se odehrával relativně vyrovnaný zápas. Pak už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. V 27. minutě zahrával rohový kop Kavan, který přistál na hlavě Mařádka, který míc uklidil do sítě – 1:0. V 35. minutě vtrhl do šestnáctky Kratochvíl a Lukáš Haas akrobaticky vsítil druhou branku svého týmu – 2:0.

Opava jistila vítězství

Další šance zahodil opět Haas a Jakub Vaněk. Ani ve druhé půli se obrázek hry příliš nezměnil. Domácí jasně dominovali. V 59. minutě se po rychle rozehrané standardce prosadil podruhé Mařádek – 3:0. Pak zahodili své šance Frank, Šusták. Účet zápasu završil v poslední minutě Šusták – 4:0.

FK Slavia Opava
Jakub Vaněk (Slavia Opava, záložník): Jednoznačný zápas, ve kterém jsme mohli nastřílet i více branek. Bohužel někteří mí spoluhráči aspirovali na ocenění "borec na konec".

TJ Sokol Bělá
Břetislav Ballarin (Bělá, trenér): V první dvacetiminutovce jsme hráli a domácí nepustili k ničemu. Od 20. minuty jsme už na hřišti nebyli. Chci poděkovat brankáři Cábovi, který nás zachránil od většího přídělu. Oproti minulému týdnu to byla katastrofa.

B. Lorenz [-] - P. Kavan [-] (89. O. Pokorný [-] ) , D. Kowalski [-] (52. R. Hypš [-] ) , J. Herrmann [-] , V. Henčl [-] - I. Kratochvíl [-] , J. Vaněk [-] , L. Šustak [-] , J. Frank [-] (86. M. Vaněk [-] ) - L. Haas [-] (82. M. Mathias [-] ) , L. Mařádek [-]

K. Cáb [-] - M. Papšík [-] , H. Gvoždík [-] , P. Vybrančík [-] , P. Kolár [-] - D. Richter [-] , J. Demko [-] (77. R. Václavek [-] ) , J. Ohřál [-] , M. Mikšaník [-] (64. M. Michalík [-] ) - T. Bartusek [-] , J. Richter [-]

ŽK: 55. V. Henčl , 56. P. Kavan - 57. M. Mikšaník .
Hráči zápasu: P. Kavan , L. Mařádek - K. Cáb .
Místo: tráva. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Žurek Jiří - Meier Milan, Šafrán Martin..