10.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Malé Hoštice urvaly tři body

0

Malé Hoštice dokázaly zvítězit ve Vávrovicích. Vše načal dvěmi góly Slíž. Ve druhé půli hosté zvýšili na hrozivých 4:0. Domácí už pak jen korigovali skóre na konečných 4:1.

Slíž dvakrát nachytal brankáře na hruškách

V prvním poločasu se odehrávala hra mezi šestnáctkami. Hned v úvodu zneškodnil domácímu Mruskovi vyloženou šanci hostující brankář Honka. Hosté šli do vedení v 18. minutě, kdy špatného postavení domácího brankáře využil hostující Slíž – 0:1. O pět minut později se situace opakovala a Slíž opět lišácký přeloboval domácího brankáře Košárka – 0:2. Do poločasu se skóre nezměnilo.

Malé Hoštice ještě své vedení navýšily

Ve druhé půli se domácí snažili s výsledkem něco udělat. Ale opět to byli hosté, kdo střílel góly. V 61. minutě se prosadil Wiltsch – 0:3. V 70. minutě zvyšoval po chybě domácího gólmana na čtyřbrankový rozdíl Chřibek – 0:4. O minutu později korigoval skóre zápasu Ondřej Levák – 1:4. Do konce zápasu se už nic nezměnilo a hosté si odvezli tři body.

FK NOVA Vávrovice
Martin Greipel (trenér Vávrovic): V první půli jsme byli lepší. Bohužel Slíž dokázal dvakrát využít špatného postavení našeho brankáře. I ve druhé půli jsme měli více ze hry. Začali jsme hrát na tři útočníky. Hosté však své vedení navýšili až na 4:0. Nám se už podařilo pouze snížit.

TJ Slavia Malé Hoštice
Roman Grygarčík (Malé Hoštice, trenér): V první půli se hra odehrávala mezi šestnáctkami. My dali dva góly ze střední vzdálenosti. Ve druhé půli nás domácí zatlačili, pak se hra vyrovnala a my přidali další dvě branky. Domácí sice snížili, ale my si vedení už zkušeně pohlídali.

P. Košárek [-] - J. Laifert [-] , J. Schneider [-] , A. Gebauer [-] - O. Levák [-] , R. Schreiber [-] (69. D. Kříž [-] ) , J. Morbitzer [-] , J. Lichovník [-] , P. Levák [-] , J. Štencek [-] - F. Mrusek [-] (46. J. Skalík [-] )

M. Honka [-] - M. Kara [-] (75. R. Blaga [-] ) , D. Kurzica [-] , P. Mlýnek [-] , E. Klinger [-] - M. Slíž [-] (83. P. Benek [-] ) , M. Staníček [-] (61. T. Wiltsch [-] ) , R. Blaga [-] (80. J. Grygarčík [-] ) , L. Pavelka [-] - O. Šafarčík [-] , J. Chřibek [-] (78. I. Xenitidis [-] )

Hráči zápasu: J. Laifert , J. Morbitzer - M. Slíž , D. Kurzica .
Místo: tráva. Rozhodčí: Komárek Milan - Hladík Miroslav, Šabacký Filip..