13.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Vávrovice deklasovaly Bělou

0

Vávrovice v neděli nasázely Bělé pět gólů a přikovaly ji tak na předposlední příčku tabulky.

Hosté vsítili dvě branky

Vávrovice zcela zaslouženě vyhrály na hřišti v Bělé. Ve 3. minutě neodpískal rozhodčí penaltu pro domácí tým a od této chvíle byli lepší hosté z Vávrovic. Do vedení šly Vaávrovice v 18. minutě, kdy Jan Lichovník našel na hranici šestnáctky Jakuba Skalíka, který si obehrál jednoho obránce a napálil míč k tyčce  domácí branky – 0:1. O deset minut později prostrčil Jan Laifert míč na Jana Lichovníka, který skluzem dopravil míč do sítě – 0:2. Za domácí pak zazdili své šance Jan Ohřál a Lukáš Plaček. Za hosty byli neúspěšní Filip Mrusek a Jakub Skalík.

Vávrovice dovršily búra

Vstup do druhé půle měly lepší opět Vávrovice. V 54. minutě zatáhl po levé straně míč Filip Mrusek, jenž našel Jakuba Skalíka, pro kterého nebyl problém míč uklidit do sítě – 0:3. V následném průběhu byl nejdříve vyloučen domácí Josef Demko a následně hostující Rostislav Schreiber. V 74. minutě nastřelili domácí Martinem Papšíkem tyč z přímého kopu. O minutu později už domácí snížili skóre zápasu, když Ohřálův přímý kop skončil za zády hostujícího brankáře Patrika Košárka – 1:3. Hosté však drama nepřipustili. V 87. minutě trestný kop Jana Lichovníka lehce prodloužil do sítě Jan Schneider – 1:4. Skóre zápasu dovršil v 90. minutě Filip Mrusek, jenž uspěl sám před domácím brankářem Kamilem Badajem – 1:5.

TJ Sokol Bělá
Břetislav Ballarin (Bělá, trenér): Dostali jsme smolný gól na 0:1 a pak byl náš výkon katastrofální. Soupeř vyhrál zaslouženě.

FK NOVA Vávrovice
Martin Greipel (Vávrovice, trenér): Byl to těžký soupeř, který nám dělal problémy svým důrazem, který dojížděl všechny souboje. První poločas byl vyrovnanější. My byli fotbalovější. Ve druhé půli už jsme byli lepší

K. Badaj [-] - M. Papšík [-] , P. Vybrančík [-] , P. Matura [-] (84. P. Kubina [-] ) , M. Mikšaník [-] (61. P. Kolár [-] ) - J. Richter [-] , J. Ohřál [-] , J. Demko [-] , D. David [-] (74. R. Václavek [-] ) - L. Plaček [-] , D. Richter [-]

P. Košárek [-] - O. Levák [-] , J. Lichovník [-] , J. Schneider [-] , J. Laifert [-] - P. Janotka [-] , J. Morisch [-] , R. Schreiber [-] , J. Morbitzer [-] (88. M. Schoppik [-] ) - F. Mrusek [-] , J. Skalík [-] (90. J. Štencek [-] )

ŽK: 8. D. Richter , 23. J. Demko , 60. L. Plaček - 8. J. Morisch . ČK: 66. J. Demko - 74. R. Schreiber .
Hráči zápasu: J. Morbitzer , J. Skalík .
Místo: tráva. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Těžký Michal - Meier Milan, Leifert Tomáš..