11.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

Ratíškovice opět za 3 body

0

Ještě než zápas začal musely Ratíškovice řešit dva velké problémy. První byl, že se zápas  musel  odehrát na umělé trávě, jelikož hlavní pažit byl podmáčenej. Druhý problém nastal, již při rozcvičce, když jejich ofenzivní opora Tomáš Voříšek si zranil své operovanné koleno a musela ho záchranka převést do nemocnice. I přes tyto nepříznivé situace to byly právě Ratíškovice, kdo udával tempo zápasu. Hned ve 20 té minutě se trefil uzdravený Tomáš Vacenovský, měl ještě několik šancí ale nedokázal procpat míč mezi Motyčkovu svatyni. Po změne stran navýšil skóre po brejkové situai Radim Kopl, hosté se radovali z průběžného vedení 2:0.  Veselští nevzdali tetno zápas a bojovali alespoň o snížení stavu to se povedlo v 61 utočnému hráči Veseli Radmilovi. Domácí celek nepustil Ratíškovice  přes půli a jen díky skvěle chytajícímu Kratochvílovi se nemohli radovat ze srovnání. Ratíškovický brankář postupně likvidoval Radmila, Hodonského, Kučeru a Janíka. Definitvně mohl rozhodnout Vacenovský, ale Motyčka podržel svůj tým ve hře.  Hosté si nakonec udrželi těsný náskok a mohou se radovat z dalších 3bodů.

FC Veselí nad Moravou
Zeman Robert - trenér: "Hosté hráli v prvním poločase dobře. Bylo vidět, že má soupeř zkušený mančaft. Umí balon podržet, přihrát si."

FK Baník Ratíškovice
Kopl Petr - trenér: "Jsem rád za 3 body, protože tento zápas byl velmi těžký a my jsme jen díky Kratochvílovi neinkasovali více než jeden gól.

M. Motyčka [-] - O. Březina [-] , L. Prajza [-] (73. J. Symerský [-] ) , D. Hodonský [-] , M. Janík [-] , M. Fury [-] (81. T. Kurečka [-] ) , V. Smějsa [-] , L. Kučera [-] , A. Radmil [-] , T. Zelinka [-] (46. D. Joch [-] ) , J. Grabec [-]

F. Kratochvíla [-] - R. Kopl [-] (66. J. Kotásek [-] ) , L. Trávník [-] , L. Vrba [-] , J. Kolařík [-] , T. Vacenovský [-] , P. Kotásek [-] , M. Kordula [-] (87. T. koplík [-] ) , P. Kordula [-] , P. Mačuda [-] (59. V. Šimek [-] ) , p. vybíral [-]

Hráči zápasu: V. Smějsa - T. Vacenovský .
Místo: Veselí n.Moravou. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Krbůšek Radim - POLÁK Jiří, STÁVEK Milan.