13.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

Blatnice vyhrála i v deseti

0

Hosté z Blatnice dorazily k utkání jen z deseti hráči, ale v utkání to nebylo znát. Byla to právě Blatnice, která udávala tempo hry, hosté byli zdravě agresivní s dobrým tahem na bránu. Domácí se hledali a to i po dvou slepených gólech, které hostům vstřelily. Vše fungovalo obráceně hosté ještě přidaly a výsledkem byl stav 2-3 v poločase. V druhé půli inkasovali domácí ještě jeden gól a když připočteme zahozenou penaltu hostů bylo to krásné Blatnické sobotní odpoledne. Co dodat závěrem, výkon domácích by z bídou stačil na okresní soutěže.

TJ Šaratice
P. Plchut [-] (46. J. Roháč [-] ) - R. Audy [-] , j. kalouda [-] , M. Polášek [-] , L. Cének [-] - P. Kalouda [-] (67. J. Oravec [-] ) , D. Bukáček [-] , N. Yagupa [-] (76. J. Zouhar [-] ) , M. Galia [-] , J. Smetana [-] - M. Baňa [-] -

FC Blatnice pod Svatým Antonínkem
D. Lipar [-] - P. Janík [-] , J. Cícha [-] , D. Vaněk [-] , D. Macko [-] , J. Peřina [-] , J. Cícha [-] , L. Říha [-] , k. vaněk [-] , R. Vyskočil [-]

ŽK: 64. M. Polášek , 68. R. Audy - 59. J. Peřina .
Hráči zápasu: J. Smetana .
Místo: Šaratice. Počet diváků: 150. Rozhodčí: BALAŠČÁK Dominik - KULÍŠEK Přemysl, ŠEVELA Petr.