10.kolo, Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Netřebice nepřerušily skvělou sérii Dlouhopolska

0

Poslední tým tabulky Netřebice nestačil na svého soupeře z Dlouhopolska a podlehl mu 3:0. Netřebice tak stále zůstávají po 10. kole jako jediný tým bez bodového zisku a patří jim poslední místo v tabulce. Naopak Dlouhopolsko zažívá skvělou formu. Tým si připsal již pátou výhru v řadě, a díky této sérii se Dlouhopolsko dotáhlo na Křinec, Žitovlice a Vrbici, v tabulce jim patří krásné 5. místo.

Poločas branku nenabídl

První poločas nenabídl žádné vstřelené branky. Šance si oba týmy vytvořily, ale nedokázaly je proměnit.

Favorit potvrdil výhru třemi góly v rozmezí 16 minut

Do druhého poločasu Dlouhopolsko provedlo dvojí střídání a zakouslo se ještě více do svého soupeře. Hostům se podařilo vstřelit tížený první gól v 51. minutě. Prosadil se Ladislav Košátko. O čtyři minuty později již to bylo 2:0 pro hosty, když se prosadil obránce Lukáš Seifert. Dokonalou smrť pak zakončil v 67. minutě hostující útočník Jakub Sisák, který tak pečetil výhru hostujícího týmu v poměru 3:0

Dlouhopolsko
Václav Bareš (obránce): "Utkání jsme zaslouženě vyhráli, byli jsme lepším týmem. Dlouho jsme se trápili, než jsme vstřelili první branku. Poté jsme si to již pohlídali."

Netřebice
V. Volráb [-] - V. Fendrych [-] , J. Pipek [-] , M. Melišík [-] - M. Bureš [-] , O. Šandera [-] (58. V. Peterka [-] ) - V. Stegbauer [-] (46. J. Vonička [-] ) , T. Preisler [-] (62. P. Peřina [-] ) - V. Melišík [-] , M. Pokorný [-] , M. Frank [-]

J. Švoma [-] - M. Hájek [-] , L. Seifert [-] , V. Bareš [-] , M. Kříž [-] (46. M. Vaníček [-] ) - J. Kříž [-] (66. J. Pecen [-] ) , L. Košátko [-] , P. Kříž [-] , D. Jindra [-] - J. Sisák [-] , P. Hingar [-] (46. M. Flídr [-] ) -

ŽK: 53. T. Preisler - 21. J. Sisák , 75. L. Košátko .
Hráči zápasu: L. Seifert .
Místo: Netřebice. Počet diváků: 25. Rozhodčí: HOLAS Robert - BUREŠ Pavel (N), KŘÍŽ Radek (N).