12.kolo, Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Netřebice zůstávají stále bez bodu

0

Záhornice dokázaly zvítězit na hřišti Netřebic 2:1 a odvezly si tři body. Díky této výhře přeskočily Vestec a patří jim 12. příčka. Naopak Netřebice zůstávají stále bez bodu, a krčí se na posledním místě v tabulce.

Poločas rozhodla individuální akce hostujícího stopera

První poločas se hrál vyrovnaný fotbal, ale vážnější šance si ani jedna strana dlouho nevypracovala. Jediným úspěšným střelcem prvního poločasu se stal kapitán hostí Patrik Lízner. Ve 22. minutě si vzal míč a postupoval sám dopředu, využil chybně zahraného offside systému a pokračoval sám v průniku až na golmana, kterého úspěšně překonal - 1:0 pro hosty. Ve zbytku poločasu již žádná branka nepadla, a tak hosté odcházeli do kabin s jednobrankovým vedením.

Netřebice dokázaly vyrovnat, ale body si stejně nepřipsaly

Ve druhém poločase se podařilo domácím vyrovnat po rohovém kopu, kdy se odražený míč dostal k Petru Kubáňovi, který zamířil přesně do brány z hranice šestnáctky, běžela 53. minuta. Hosté však dokázali o čtyři minuty odpovědět a opět strhnout vedení na svou stranu. Patrik Lízner opět prošel od půlky, zatáhl balón po "lajně" a svým centrem našel přesně Jana Popka, který se již nemýlil - 2:1 pro hosty. Hosté pozorně bránili a nedovolili domácím změnu skóre, a tak utkání skončilo těsnou výhrou hostů 2:1

Netřebice
Martin Melišík (obránce): Opět se nám nedařilo, soupeř využil dvě naše chyby a vstřelil dvě branky, na první branku se nám ještě podařilo reagovat, ale na druhou již ne, díky tomu soupeř vyhrál a připsal si tři body.

Záhornice
Záhornice: HLEDÁME INFORMÁTORA ZE ZÁHORNIC.

Netřebice
V. Volráb [-] - M. Melišík [-] , V. Melišík [-] , V. Turek [-] , M. Frank [-] , J. Pipek [-] - O. Šandera [-] , M. Bureš [-] , P. Kubáň [-] - T. Preisler [-] - M. Pokorný [-]

Záhornice
P. Šmejkal [-] - J. Šmejkal [-] (46. J. Seňko [-] ) , A. Římal [-] , J. Popek [-] , P. Špaček [-] , M. Rais [-] , M. Vejs [-] , P. Hak [-] , P. Lízner [-] , D. Douša [-] , V. Fuchs [-]

ŽK: 40. J. Pipek - 50. J. Seňko , 72. M. Rais , 77. P. Hak .
Místo: Netřebice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Musil Jiří - BUREŠ Pavel (N), NOVÁK Miroslav (N).