6.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Straky porazily Kamenné Zboží až ve druhé půli

54. O. Bláha , 68. T. Uher , 80. J. Soukal
0

Po remíze 2:2 ve Všechlapech si fotbalisté Strak připsali tři body za výhru 3:0 nad Kamenným Zbožím a jsou na druhém místě tabulky. Kamenné Zboží, které minule vyhrálo 3:0 nad Chrástem je po současné prohře na osmém místě. O jeho prohře tentokrát rozhodla druhá půle, kdy inkasoval všechny tři góly.

TJ Straky
Tomáš Šercl (vedoucí mužstva): „V první půli to byl vyrovnaný fotbal, bylo to relativně bez šancí. Druhý poločas jsme byli jasně lepší a vyústilo to i v brankové vyjádření. Soupeř měl nějaké šance, ale vychytal to náš brankář. To bylo za stavu 2:0. Určitě jsme spokojení. Hlavně s druhým poločasem.“

Kamenné Zboží
Josef Skořepa (vedoucí mužstva): „Dnes to dopadlo opačně jak před týdnem. Zkrátka v první půli to bylo vyrovnané a my jsme mohli vést i třeba 2:0. Ale nedali jsme gólovky, třeba Betka měl asi dvě šance. Pak to začalo nedohodou brankáře se stoperem při dlouhém nákopu, a vběhnul mezi ně soupeř a dal na 1:0. To byl zlomový moment. My jsme pak ještě trefili tyč a bohužel se to odrazilo ven. Za stavu 3:0 nám pak rozhodčí ještě neuznal regulérní gól Dytrycha, protože Leden byl v ofsajdu. Šlo to ale kolem něj tři metry, nemohl to zasáhnout, ale stejně to odmávali. Sice by ten gól už nic neřešil, ale bylo by to trochu líbivější. Každopádně musím uznat, že domácí byli ve druhé půli aktivnější. My jsme nedali v první půli šance a to rozhodlo.“

TJ Straky
L. Urban [-] - J. Šíma [-] , L. Morc [-] , L. Vlk [-] - M. Bláha [-] , L. Kodera [-] (58. T. Hrbáček [-] ) - J. Soukal [-] - T. Birkuš [-] , T. Uher [-] (83. J. Jeremiáš [-] ) , M. Pýcha [-] , O. Bláha [-]

D. Semerád [-] - M. Křenek [-] , F. Betka [-] (74. V. Dytrych [-] ) , P. Koudelka [-] , M. Polák [-] , O. Jupa [-] , O. Vynohradov [-] , M. Leden [-] , P. Šonský [-] , J. Syrový [-] , P. Nosek [-]

ŽK: 22. T. Birkuš , 50. L. Morc - 38. P. Nosek , 52. P. Koudelka .
Místo: TJ Straky. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Kopic Miloslav - ŘEHÁK Martin (N), NOVÁK Pavel (N).