9.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Kamenné Zboží nastřílelo Staré Lysé 5 gólů za 15 minut!

11. M. Leden , 20. M. Leden , 23. F. Betka (p.) , 24. F. Betka , 26. V. Tržický , 62. M. Leden (p.) - 75. J. Benda
0

Stará Lysá se stále trápí. Prohrála už sedmý zápas a v tabulce je stále na posledním místě. Pro Kamenné Zboží to byla nejvyšší výhra v sezoně. Starou Lysou totiž porazilo jednoznačně 6:1. V tabulce je po sobotních výsledcích na osmé místě tabulky, ovšem deváté béčko Sadské má nedělní utkání ve Všechlapech k dobru.

Druhý, třetí, čtvrtý a pátý gól padl za šest minut!

Na tenhle poločas ve Staré Lysé asi dlouho nezapomenou. Hned v první minutě zápasu se hostům krvavě zranil Pavel Veselý. Nejspíš má po střetu ze soupeřem zlomený nos. Než se hostům povedlo vůbec vystřídat, trvalo to asi deset minut, ve kterých asi ztratili spoustu sil. Protože i když doplnili tým zase do počtu jedenáct, spustila se nevídaná kanonáda. Během čtvrt hodiny totiž nasázelo Kamenné Zboží 5 gólů!

Nejprve se v 11. minutě po chybě hostů trefil Martin Leden. Po centru Betky dal hlavičku, která se od země odrazila za záda brankáře Stanislava Sosny. Stejný hráč se pak prosadil ve 20. minutě ještě jednou a domácí vedli 2:0. Pak přišla dvouminutovka Filipa Betky. Ve 23. minutě si po faulu Pecháčka postavil míč na značku pokutového kopu a domácí vedli po jeho střele 3:0. Za minutu to už bylo 4:0, když se znovu prosadil Betka, který vběhl do rozehrávky hostů, získal míč a šel sám na bránu. Za další dvě minuty pak hosty dorazil pátou trefou Václav Tržický.

Hosté se snažili zabojovat, druhá půle byla 1:1

Ve druhém poločase se snažili hosté ještě zabojovat, aby zápas neskončil totální ostudou. A docela se jim to povedlo.  Nejprve ale čelili po faulu Havelky už druhé penaltě, kterou proměnil Martin Leden a zkompletoval hattrick. Pak už se ale nic zásadního nedělo. V 75. minutě se nakonec dočkala i Stará Lysá čestné branky.  Po faulu na Michala Pecháčka si míč postavil střídající Josef Benda a snížil skóre na konečných 1:6.

Kamenné Zboží
Josef Skořepa (vedoucí mužstva): „Dali jsme během chvíle pět gólů a to hostům ještě odpustil jednu penaltu. Oni udělali nějaké chyby a my to využily. Ze začátku to vypadalo pěkně, ale pak tempo upadlo. Diváky potěšil Leden, autor hattricku. Zvlášť jeho první trefa stála za to! Gólů mohlo být ještě více. Škoda že Horáček, který měl několik úniků, nevstřelil žádnou branku. Ale snahu mu nelze upřít. Do šancí se dokázal dobře dostat. Třikrát měl obrovskou šanci. Jednou mu to vykopli z čáry, pak to dal vedle a na potřetí střílel jen do brankáře. Snad ty jeho góly přijdou ve vhodnější dobu, až budou potřeba…“

Stará Lysá
Josef Boubín (kapitán): „Prvních dvacet minut to byl z naší strany strašný fotbal. Během chvíle jsme dostali pět gólu. Možná to ovlivnilo zranění Pavla, z kterého jsme byli rozhození. Ke konci první půle už se zápas vyrovnal a ve druhé půli jsme hráli rovnocenný fotbal a dokonce měli nějaké šance. Když jsme snížili, tak jsme měli ještě jednu šanci, ale Štumar, který chtěl přehodit brankáře, přehodil i bránu. Přišla na nás krize a trápíme se. Náš problém je, že hrajeme pořád v jiné sestavě, každý na jiném postu. Navíc trénujeme jen ve čtyřech lidech, a pak se to neuběhá.“

D. Semerád [-] - M. Horáček [-] , F. Betka [-] (77. P. Šonský [-] ) , P. Koudelka [-] (46. M. Polák [-] ) , M. Leden [-] , O. Jupa [-] , O. Vynohradov [-] (66. V. Dytrych [-] ) , V. Tržický [-] , P. Pata [-] , P. Nosek [-] (59. J. Syrový [-] ) , R. Novák [-]

Stará Lysá
S. Sosna [-] - R. Špitálský [-] , T. Havelka [-] , P. Vrbický [-] (46. J. Benda [-] ) , J. Štumar [-] , J. Hájek [-] , J. Vlček [-] , P. Veselý [-] (11. M. Pecháček [-] ) , P. Horčic [-] , J. Boubín [-] , Z. Krejčí [-]

ŽK: 76. P. Pata - 62. M. Pecháček .
Místo: Kamenné Zboží. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Kopic Miloslav - NOVÁK Pavel (N), ŠPRINGR Petr (N).