21.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

OHLASEM: Holýšov podruhé za sebou remizoval, stejně tak i Kaznějov

23

Holýšov v posledních zápasech výsledkově tápe. Dostává moc branek, nestřílí tolik a postupně opustil přední příčky tabulky. Na druhé straně je čekal Kaznějov, který je jednou nohou namočen v boji o záchranu soutěže a nutně potřebuje začít sbírat body. Jen úvodní los mu moc nepřál. Jak nakonec remízové utkání hodnotí oba trenéři?

FK Holýšov
Milan Dejmek, trenér: Opět remíza. My jsme neschopní dát gól ze hry, to je tragédie. Jdeme v 10. minutě dvakrát sami na bránu, nedáme. Za stavu 1:1 tam máme dvě tutovky, nedáme. Trápíme se v koncovce. Herně to bylo o hodně lepší, než ty první jarní zápasy, tam vidím posun. Myslím si, že jsme byli lepší, ale soupeř dal ze dvou krásných střel, dva góly. Jinak se hosté spíše bránili. Mohl bych to porovnat s Mýtem - kdyby to bylo v 10. minutě 2:0, tak to vypadalo úplně jinak, ale tak to je. Musíme šlapat dál a třeba se k nám to střelecké štěstíčko otočí. Určitě aby to bylo lepší než situace v poslední minutě, kdy z malého vápna trefíme tyč, míč se pak ještě odrazí do gólmana a pak jde míč ven...

FK Bohemia Kaznějov
Vladimír Pitlík, trenér: Po podzimním debaklu jsme měli Holýšovu co vracet. Od úvodu jsme začali aktivně a celkem slušně jsme kombinovali. Do větších brankových příležitosti jsme se však nedostali. Domácí v úvodu zahrozili z rychlých protiútoků avšak jednu vyloženou šanci neproměnili. Naopak jsme se dočkali my, když se pěkně přes zeď z trestného kopu trefil Vinkler. I nadále byl průběh utkání velice vyrovnaný. Domácí vyrovnali taktéž po parádně zahraném trestném kopu. Do druhého poločasu vstoupili aktivně domácí a zatlačili nás na naši obrannou polovinu. Naše útočná aktivita již nebyla taková, jako v prvním poločase, ale přesto jsme vstřelili druhou branku, když po standardní situaci dorážel Višňovský. Poté se převaha Holýšova ještě zintenzivnila. Odolávali jsme až do 85. minuty, kdy proti nám byla nařízena penalta, kterou domácí proměnili. Holýšov mohl ještě dokonat obrat, když v 96. minutě nastřelil tyč. Zápas tak skončil remízou, která je asi zasloužená.

FK Holýšov
M. Zach [-] - T. Syrovátka [-] (46. M. Žižka [-] ) , R. Kokoška [-] (65. M. Lukáš [-] ) , D. Vojta [-] (62. J. Bešta [-] ) , R. Kraus [-] , M. Manowetz [-] , T. Michálek [-] , V. Křeš [-] , J. Valachovič [-] , J. Šmíd [-] , L. Hess [-]

R. Šašek [-] - T. Vaneš [-] , D. Vinkler [-] (92. J. Beránek [-] ) , J. Kunesch [-] , V. Višnovský [-] , J. Hyneš [-] (35. A. Náhlovský [-] ) , F. Rusňák [-] , J. Vondráček [-] , J. Vondráček [-] , L. Filipec [-] (74. M. Polívka [-] ) , M. Šlajs [-]

ŽK: 40. J. Šmíd , 60. M. Zach , 88. D. Vojta , 88. P. Třeštík , 92. M. Manowetz - 84. D. Vinkler , 87. M. Šlajs .
Hráči zápasu: M. Manowetz - F. Rusňák .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: ŠIMEK František - ŠPINDLEROVÁ Zuzana, MIFKOVÁ Hedvika.