25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

--

Bobrová na domácím hrišti darovala debakl Rožné, domácí si připsali nejvyšší výhru za jaro

11

Ve 25. kole domácí Bobrová darovala 8 gólů hostům.

Bobrová první poločas trochu šetřila, nicméně bylo prakticky rozhodnuto

Domácí celý zápas dominovali, byli lepší v kombinaci, pohybem. I celkově hráli lepší fotbal. V 16. minutě Bobrovou poslal do vedení Michal Hájek, tento hráč se podruhé ve 27. minutě. Na 3:0 upravil Tomáš Hrbek v 31. minutě. Domácí tak ještě šetřili hosty od pořádného debaklu.

Bobrová dala bůra Rožné

Ve druhém poločase se domácí pořádně rozjeli. V 53. minutě rozšířil gólový účet kanonýr Jiří Svoboda, v 55. minutě se prosadil Petr Dvořák. V 68. minutě se trefil Vojtěch Křepela, domácí přidali ještě další dvě branky a vyhráli celkově 8:0. Domácí vyhráli největším rozdílem na jaře. Pro Rožnou je tento výsledek velká oslava a strašná facka. Takovýmhle rozdílem dlouho hosté neprohráli.

SK Rožná
Jiří Kroupa - hráč: K tomuto zápasu není moc co napsat, Bobrová nás prostě přejela. Byli lepší pohybem, kombinací i fotbalovostí. Část našeho kárdu byla sice unavena po společenské akci, ale ani to není omluva pro takovýhle debakl. Nezbývá než to hodit za hlavu, konečně pořádně potrénovat a soustředit se na zbytek sezóny.

TJ Sokol Bobrová
J. Zalaba [-] - L. Muller [-] (62. O. Hlushchenko [-] ) , L. Křepela [-] (78. J. Ptáček [-] ) , J. Svoboda [-] , M. Malý [-] , V. Křepela [-] , M. Hájek [-] (29. T. Hrbek [-] ) , R. Kratochvíl [-] (62. M. Černý [-] ) , P. Dvořák [-] , D. Roháček [-] , K. Flídr [-]

SK Rožná
J. Mrňous [-] - V. Štěrba [-] , J. Štěrba [-] , T. Sýkora [-] , O. Kroupa [-] , J. Kroupa [-] , J. Vyžrálek [-] , R. Švestka [-] , M. Navrátil [-] , P. Sýkora [-] (56. P. Kunc [-] ) , K. Beran [-] (40. R. Hájek [-] )

Počet diváků: 90. Rozhodčí: ŠUDOMA Jiří - STUPKA Jaroslav (N), NOVOTNÝ Dušan (N).