25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Měřín vyhrál doma vysoko 6:0, i když se rozjeli až ve druhém poločase

10

Domácí vyhráli vysoko, dali bůra, přesto přesto první poločas tomu vůbec nenapovídal.

Poločas bez branek

První poločas domácí byli mírně lepší, ale domácí ani hosté nedokázali vstřelit gól. Vše rozhodl druhý poločas.

Měřín dal 6 branek

Ve druhém poločase domácí přepli a dali hned šest gólů. Tím prvním byl v 50. minutě Dominik Doležal, na něj navázal v 55. minutě Filip Sysel. O dvě minuty později to bylo 3:0, když se prosadil Pavel Jůda. Čtvrtou branku vsítil v 62. minutě Tomáš Gondek. O minutu později bůra zařídil Dominik Doležal. A v 80. minutě Lukáš Vokůrka upravil skóré na konečných 6:0.

TJ Jiskra Měřín B
Petr Kolouch - hráč: "Do utkání jsme vstoupili solidně, drželi jsme míč a hosty jsme k ničemu nepouštěli. Nicméně jsme nedokázali být nebezpeční, to se změnilo v druhé půli. Slepené góly hosty zničily, pak nám tam spadlo téměrř všechno. Divácí si určitě přišli na své, děkuji klukům za výkon."

J. Hladík [-] - M. Kožený [-] , F. Sysel [-] , V. Chlubna [-] , J. Kolouch [-] - D. Doležal [-] (63. L. Vokurka [-] ) , J. Krčál [-] , T. Gondek [-] (69. D. Robotka [-] ) , Š. Zdvihal [-] , V. Beran [-] - P. Jůda [-] (69. J. Zelinka [-] )