16.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Bobrová na konci zápasu vstřelila vítězný gól

17

Druhý tým Bobrová narazila v prvním zápase na Doubravník. Domácí chtěli vstoupit dobře do sezóny, protože mají nepatrnou ztrátu na vedoucí Bystřici.

Poločas bez gólů

Bobrová v tomto utkání byla jednoznačným favoritem, protože ať bodový rozdíl nebo postavení v tabulce napovídalo, kdo v tomto zápase bude lepší. Jenže Doubravník dokázal překvapit v celém prvním poločase, protože do šaten oba dva týmy odcházely za bezbrankového stavu.

Martin Černý nakonec dal vítězný gól

I ve druhém poločase to byl velký boj. Doubravník domácí favority vůbec nešetřil a zápas mohl dopadnout všelijak. Nakonec ke konci utkání ale se ukázalo,kdo je v současnosti lepší tým, protože Martin Černý vstřelil první branku jarní branku Bobrové a hned to byl velmi důležitý a vítězný gól. Doubravník se poté zmáčkl domácí hráče a až do poslední minuty nebylo jasno o vítězi. Nakonec ale hosté přece jenom odchází s prázdnou, protože prohráli těsně v Bobrové 1:0. Doubravník ukázal že umí hrát i se silnějšímí týmy a nastolil si tak velmi dobré světlo na začátek jara.

TJ Sokol Bobrová
J. Zalaba [-] - M. Černý [-] (91. J. Dostál [-] ) , L. Křepela [-] , M. Malý [-] , V. Křepela [-] , T. Hrbek [-] (38. T. Flek [-] ) , R. Kratochvíl [-] , P. Dvořák [-] , D. Roháček [-] (46. L. Muller [-] ) , P. Dočekal [-] , K. Flídr [-]

FK Doubravník
M. Sommer [-] (68. D. Juračka [-] ) - T. Beran [-] , O. Müller [-] , M. Vojta [-] , M. Škvařil [-] , R. Šibor [-] , V. Jedlička [-] , M. Jedlička [-] (61. T. Vorel [-] ) , M. Šikula [-] (61. O. Gibfried [-] ) , J. Slámečka [-] , V. Čepička [-]

ŽK: 42. T. Hrbek , 53. T. Flek - 57. O. Müller , 94. M. Škvařil .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - KOTOVIC Filip, ROHÁČEK Miroslav (N).