17.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Petrů v závěru vystřelil Červenému Kostelci důležité body

11

Povedené první kolo týmů, které se pohybují na sestupových příčkách potvrdil i Červený Kostelec, který doma porazil 1:0 Třebeš.

První půle nabídla pouze červenou kartu

Do zápasů lépe vstoupili domácí, ale branku to nepřineslo. Poté se dostali více do hry hosté. Zápas však ovlivnila červená karta, kterou obdržel za zbytečnou reakci hostující Kosyak. V první půli se tak nejpočetnější divácka návštěva kola gólu nedočkala.

O vítězství Červeného Kostelce rozhodl Petrů

Zápas se rozhodl až v závěru, kdy si na půli hřiště převzal míč Petrů, dostal se až do vápna a přízemní střelou na zadní tyč vystřelil Červenému Kostelci důležité tři body.

TJ Červený Kostelec
Petr Garček, trenér: Povedený vstup do jarní části, herně to sice nebylo ono, ale za vítězstvím jsme si šli. Odměna se dostavila v 88. minutě, kdy výborného Hofmana prostřelil David Petrů. Díky celému týmu za odvedený výkon.

TJ Sokol Třebeš
Tomáš Plištil, vedoucí týmu: Smolný zápas. Začátek obou poločasů jsme zaspali, ale pak jsme se chytili a hráli dobře. Zápas ovlivnilo naše vyloučení ve 26. minutě. Hráči dřeli a nedá se jim nic vytknout. Po propadnuti míče ve středu hřiště jsme inkasovali branku v 88. minuně. Škoda.

P. Středa [-] - J. Čejchan [-] , D. Petrů [-] , J. Škoda [-] , Z. Mudroch [-] (73. A. Jasanský [-] ) , D. Hlava [-] (55. E. Wajsar [-] ) , M. Srkal [-] (89. J. Malina [-] ) , Š. Donát [-] , L. Hlava [-] , P. Kratěna [-] , D. Vejman [-]

D. Hofman [-] - M. Farkaš [-] (75. V. Kober [-] ) , F. Vlkanova [-] (75. J. Konečný [-] ) , R. Kuneš [-] (9. J. Sobotka [-] ) , P. Fridrich [-] , M. Krykorka [-] , L. Jandík [-] , T. Hendrich [-] , I. Kosyak [-] , J. Kudrna [-] , J. Neugebauer [-]

ŽK: 42. J. Škoda - 14. J. Neugebauer . ČK: 28. I. Kosyak .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Asník Daniel - SANDEV Patrik, MAREŠ Bohumil.