20.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

V Kamenici se radovali domácí

23

Série domácích zápasů kamenických fotbalistů pokračovala okresním derby s Pacovem. Domácí napravili ztrátu s Rapoticemi a drží se na dostřel čelu tabulky.

Domácí po půli vedli

Od úvodních minut byli aktivnější domácí po rychlých přechodech si vytvářeli slibné šance. V 6. minutě, po špatné malé domů, se míče zmocnil domácí Martin Dvořák, obešel hostujícího brankáře a poslal Kamenici do vedení - 1:0. Pacovští postupem času vyrovnali hru. Důkazem toho byla příležitost Martina Kostrouna, jehož střelu ale domácí obrana zblokovala. Ve 34. minutě hosté špatně rozehráli standardku, přihrávka na brankáře Nowáka byla krátká, čehož využil domácí útočník Vítězslav Dvořák a Pacov tak podruhé v zápase inkasoval do prázdné branky - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Do druhé půle se trenér Pacova Císař rozhodl povolat Heřmana, což se ukázalo jako skvělý tah. Ve 47. minutě se výše jmenovaný dostal k balónu a ránou na přední tyč snížil na rozdíl jedné branky - 2:1. Pacovští byly v závěru zápasu lepším týmem, ale gól už jsme neviděli ani na jedné straně. Pacov tak prohrál derby a na jaře z venkovních zápasů zatím nepřivezl ani bod.