11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

13. T. Gondek , 15. V. Rohovský , 39. D. Rous , 42. L. Vokurka , 55. D. Rous , 77. Z. Vaněk
20

Do Měřína přijela v 11. kole Polnička.

Měřín výrazně dominoval

Domácí od začátku v zápase dominovali a Polnička se na nic nezmohla. Ve 13. minutě poslal béčko Měřína do vedení obránce Tomáš Gondek, v 15. minutě druhý gól přišel z kopačky Víta Rohovského. Pak se domácí prosadili až zase ke konci poločasu. Na 3:0 zvýšil po krásné kombinační akci Dominik Rous a ve 42. minutě dal poslední gól první poloviny Lukáš Vokurka. Domácí si šli pohodlně za třemi body, když dali čtyři góly hostům.

Další góly, debakl hostů

I ve druhém poločase se Polnička prakticky k ničemu nedostala. Domácí dominovali ve hře a kontrolovali celé utkání. V 55. minutě svůj druhý gól vstřelil Dominik Rous, no a gólové hody ukončil v 77. minutě mladý hráč Zdeněk Vaněk. Rezerva Měřína si tak připsala vysoké vítězství 6:0 a připisuje si další body do tabulky.

TJ Jiskra Měřín B
Petr Kolouch - hráč: Kluky musím pochválit za výkon i hladovost, nic jsme nepodcenili a jasně zvítězili. Co nás trápí je koncovka, protože úspěšnost není zrovna vysoká. Čekají nás poslední 2 zápasy podzimu, musíme je řádně odmakat, abychom mohli podzim uzavřít ve slušných číslech. hráč utkání: Tomáš Gondek

J. Hladík [-] - M. Matoušek [-] , D. Poul [-] , F. Sysel [-] , T. Gondek [-] (57. D. Doležal [-] ) - V. Rohovský [-] , L. Vokurka [-] , Z. Vaněk [-] , D. Rous [-] (57. V. Chlubna [-] ) , D. Robotka [-] (64. J. Zelinka [-] ) - Š. Zdvihal [-]