7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Polnička opět dostala kotel

19

V 7. kole se na ve Víru představila Polnička. Hosté chtěli odčinit debakl z minuého kola proti Bystřici.

První poločas debakl pro hosty

V prvním poločase hosté dostali do Jiskry velkou lekci. Hned v 1. minutě dokázal Jakub Sedler vstřelit první branku zápasu. V 5. minutě domácí odskočili na dva góly zásluhou Jaroslava Courala. Poté domácí utichli s brankami,  ale ve 33. minutě svou trefou dal o sobě vědět Martin Mokrý. O tři minuty čtvrtý gól vstřelil Miroslav Svoboda. A debakl dokonal ve 43. minutě Martin Mokrý. Polnička tak dostala v prvním poločase 5 gólů.

Čestný gól hostů

Ve druhém poločase se zápas prakticky pouze dohrával. I přesto pár gólů k vidění bylo. Ten první dal za domácí dal v 58. minutě Jakub Sedler. V 86. minutě se dočkali i hosté, když čestnou trefu vyprodukoval Jiří Víška. Domácí tak vyhráli 6:1 a připisují si první vysoké vítěztsví a body do tabulky.