7.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

Náchod zápas v Teplicích zvládl, nováček tak stále na první výhru čeká

55. J. Hladík , 66. J. Gois , 85. J. Gois
11

Rezerva Náchoda zajížděla do Teplic, které zatím stále na první výhru čekají. Náchodská rezerva přijela přesně v 11-ti hráčích, i přesto díky dobrému výkonu dokázala svého soupeře porazit a odvést si všechny body.

Domácí v první půli držel Mačí

Náchod vstoupil do utkání aktivně a od prvních minut si vytvářel nebezpečné šance. Domácí se však mohli opřít o svého gólmana Mačího, který několikrát svůj tým podržel. Do šaten se tak i díky němu odcházelo za bezbrankového stavu.

V druhé půli Náchod Teplice zlomil

Náchodská rezerva, ipřesto, že přijela v 11-ti hráčích pokračovala v aktivní hře i ve druhé půli a v 55. minutě se jim konečně podařilo překonat Mačího, když skóre zápasu otevřel Jiří Hladík, který netradičně místo brankéře nastoupil v poli a tváří v tvář domácímu gólmanovi s přehledem zakončil. Pojistku hosté přidali v 66. minutě, když na 2:0 zvyšoval Gois. Hosté si zápas již pohlídali, na konečných 3:0 upravil v 88. minutě opět Gois, který se trefil již pošesté v sezóně.

TJ Slavoj Teplice nad Metují
Michal Malý, vedoucí mužstva: V průběhu celého utkání jsme měli převahu, ale během prvního poločasu se nám nepodařilo překonat domácího gólmana. To se nám povedlo až ve druhém poločase kdy domácí nestačili fyzicky. Naše výhra je naprosto zasloužená.

J. Mačí [-] - R. Lauryn [-] , J. Hauschke [-] , T. Otta [-] (67. M. Pouznar [-] ) , F. Hrubý [-] (57. J. Šošovička [-] ) , M. Veselik [-] (67. F. Červený [-] ) , D. Kretschmer [-] , D. Kretschmer [-] (45. J. Šošovička [-] ) , J. Kalaš [-] , T. Řeháček [-] , M. Matouš [-]