10.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

Zdounky na domácím hřišti vyhrály přesvědčivě o tři branky

10

Fotbalisté od hradu Buchlova vyhráli 3:0 a dál pokračují v dobrých výsledcích

Moravec začal psát svůj příběh hned v prvním poločase

Dlouho se domácím fotbalistům nedařilo překonat hostujícího brankáře až ve 35. minutě to vyšlo. Andrýsek dlouhým nákopem vysunul Moravce a ten hlavičkou z velkého vápna přehlavičkoval brankáře. To bylo v prvním poločase všechno a žádnou další branku si ani jeden celek nepřipsal.

Moravec dovršil hattrick

Ve druhém poločase se domácím fotbalistům povedlo navýšit skóre ve 54. minutě zápasu. Velkou zásluhu na tom měl Vaňhara, krerý uspěl v sobouji s hostujícím brankářem a pro Moravce již byla pouze formalita dopravit míč do sítě. Moravec svůj hattrick dovršil v 73. minutě zápasu, když se ve skrumáží v pokutovém území po několika odrazech dobře zorientoval a udělal tak definitivní tečku za zápasem. Ten skončil tedy 3:0 pro domácí a právě Moravec byl autorem hattricku. Místní pořadatelé ještě dlouho po zápase sbírali odhozené klobouky a čepice na trávníku.

TJ Zdounky
Zdeněk Čevela: Čekali jsme kvalitního soupeře a kvalitní soupeř i dojel. Do 30.minuty se hrálo ve středu pole, pak přišla dalekonosná nezištná přihrávka Andrýska, kterou chytře zužitkoval Moravec, když hlavou přeloboval brankáře.Do poločasu hráči obou týmů nedokázali zužitkovat drobné příležitosti. V druhé půli přicházely gólovky více z naší strany a dvě z nich zužitkoval neúnavný Moravec a završil tak svůj hatrick. Vítěztví je pro nás zasloužené, pochvalu zaslouží i oba brankáři.

FK Ostrožská Nová Ves
Ladislav Beníček: Do zápasu jsme nastoupili v oslabené sestavě a navíc v prvním poločase se zranili dva hráči. Začátek byl vyrovnaný, domácí po 25 minutách převzali taktovku a dostali se do vedení ve 35. minutě zápasu, trošku laciným gólem. Po přestávce přidali druhou branku po naší hrubé chybě. Mohli jsme zápas zdramatizovat, ale Obal neproměnil tutovku. Pak ze skrumáže přidali třetí gól a potvrdili zasloužené vítězství. Dnes jsme na víc neměli.

TJ Zdounky
K. Šesták [-] - V. Ferenz [-] , J. Pektor [-] (82. M. Přibyl [-] ) , M. Kyrcz [-] , K. Vaňhara [-] , T. Frkal [-] (84. P. Mozga [-] ) , T. Navrátil [-] , D. Judas [-] , D. Moravec [-] (78. R. Červík [-] ) , J. Klabal [-] , J. Andrýsek [-]

A. Boček [-] - R. Obal [-] , V. Pančík [-] , R. Jelének [-] , M. Pšurný [-] , D. Jurásek [-] , J. Doruška [-] , B. Šálek [-] , P. Lorenc [-] , V. Kalný [-] (30. T. Lorenc [-] ) , L. Beníček [-] (38. E. Grebeníček [-] )

ŽK: 52. K. Vaňhara - 62. R. Jelének .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: NĚMEC Jiří - ZELINKA Jiří (N), ZAJÍČEK Vratislav (N).