1.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

--

--

Zdounky zvládly dohrávku na výbornou

8

Fotbalisté Zdounek zvládly svoji dohrávku perfektně a hostům nedaly jak se říká ani "čuchnout"

Hattrickový hrdina Vaňhara rozjel svůj koncert už o poločase

Po úvodní oťukávačce z obou stran jsme si na první branku museli počkat až do 33. minuty zápasu. Moravec se dostal do vápna, kde poslal míč pod sebe. Tam stál osamocený Vaňhara a nadvakrát překonal brankáře hostů. Víc jsme toho do poločasu nestihli a tak šly oba celky do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Vaňhaara dvěma góly pečetil výhru i svůj hattrick

V 59. minutě zápasu jsme byli svědky další Judas krásnou průnikovou přihrávkou našel Moravce, který intuitivně dával pod sebe a tam už stál nikým nehlídaný Přibyl a neměl tak větší potíže zakončit do branky. V 81. minutě Vaňhara po centru Frkala krásně zavěsil z voleje a bylo to 3:0. Definitivní tečku za zápasem a možná s lehkým přispěním ruky pomocí svého důrazu dosáhl opět Vaňhara a pečetil tak svůj hattrick. Utkání tak skončilo 4:0.