KONEČNÝ Bronislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jablůnka - Bynina 0:1 (0:1) 23.03. 15:00 -
Jablůnka - Ludkovice 1:0 (0:0) 28.10. 14:00 -
Bylnice - Prlov 3:2 (1:1) 15.10. 15:00 -
Bynina - Ratiboř 2:2 (2:1) 07.10. 13:30 -
Zdounky - Prakšice 4:0 (1:0) 28.09. 16:00 -
Ludkovice - Lužkovice 1:0 (1:0) 27.09. 16:30 -
H. Bečva - Halenkov 2:2 (2:0) 10.09. 16:00 -
Zdounky - Vlčnov 2:1 (0:0) 27.08. 16:30 -
Topolná - Polešovice 2:0 (2:0) 13.08. 17:00 -
Polešovice - Zlechov 0:2 (0:2) 11.06. 17:00 -
Dol.Bečva - Choryně 2:0 (1:0) 10.06. 15:00 -
Kostelec - Fryšták 2:4 (0:0) 04.06. 17:00 -
Prlov - Choryně 2:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Staré Město - O.N.Ves 4:0 (3:0) 27.05. 17:00 -
Zlechov - Uh. Ostroh 2:2 (1:1) 21.05. 10:00 -
H. Bečva - Poličná 4:1 (3:1) 14.05. 16:30 -
Lidečko - Dolní Lhota 5:1 (2:1) 07.05. 16:30 -
Slavkov - Polešovice 4:1 (2:1) 22.04. 16:00 -
Uh. Ostroh - Velký Ořechov 1:3 (0:2) 16.04. 16:00 -
Uh. Ostroh B - Částkov 1:4 (1:2) 16.04. 13:30 -
Hovězí - Příluky 4:1 (0:0) 09.04. 15:30 -
Halenkov - Ratiboř 3:4 (2:1) 01.04. 15:30 -
Uh. Ostroh - Prakšice 1:3 (1:3) 23.10. 14:30 -
Uh. Ostroh B - Mistřice 4:4 (1:2) 23.10. 12:00 -
Jablůnka - Příluky 3:1 (2:1) 22.10. 14:30 -
Dol.Bečva - Poličná 4:1 (0:1) 09.10. 15:00 -
Jablůnka - Hovězí 3:0 (0:0) 08.10. 15:00 -
Ratiboř - Dolní Lhota 6:2 (3:2) 01.10. 15:00 -
Uh. Ostroh - Vlčnov 5:4 (4:2) 25.09. 15:30 -
Uh. Ostroh B - Drslavice 3:2 (1:0) 25.09. 13:00 -
Lhota - Zlechov 3:1 (2:0) 18.09. 15:30 -
Prakšice - Malenovice 1:5 (0:1) 10.09. 16:00 -
Lidečko - H. Bečva 6:0 (5:0) 04.09. 16:00 -
Hovězí - Poličná 3:6 (1:3) 21.08. 16:30 -
Prlov - Jablůnka 3:3 (2:1) 14.08. 17:00 -
H. Bečva - Vlachovice 1:1 (1:1) 07.08. 17:00 -
Dolní Lhota - Halenkov 1:1 (1:1) 06.08. 17:00 -
Jablůnka - Dol.Bečva 3:2 (2:1) 18.06. 17:00 -
Uh. Ostroh - Polešovice 5:1 (2:1) 12.06. 17:00 -
O.N.Ves - Velký Ořechov 4:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Prostř.Bečva - Halenkov 4:1 (3:0) 04.06. 17:00 -
Lidečko - Dol.Bečva 5:4 (3:0) 22.05. 16:30 -
Ratiboř - Brumov B 3:2 (1:0) 14.05. 16:30 -
Krhová - Jablůnka 1:3 (0:2) 10.05. 17:30 -
Jablůnka - Příluky 1:0 (1:0) 30.04. 16:30 -
Slavkov - Zdounky 2:2 (1:1) 23.04. 16:00 -
Poličná - Lidečko 1:3 (1:3) 16.04. 16:00 -
Vlčnov - Ořechov 0:4 (0:2) 10.04. 15:30 -
Dol.Bečva - Poličná 4:3 (1:3) 27.03. 15:00 -
Prostř.Bečva - Hovězí 6:2 (4:1) 24.10. 13:30