Počítky mají tři body

29

Mario Filippi vstřelil hattrick a sejmul tak Přibyslavice.

Domácí po půli vedli

Počítky do zápasu vstoupily výborně a od úvodní minuty předváděly pěkný fotbal spojený s přehlídkou zahozených šancí. V 16. minutě Mario Filippi vstřelil očekávanou první branku, kdy tvrdou střelou pod břevno nedal hostujícímu brankáři sebemenší šanci - 1:0. Po zbytek prvního poločasu byli domácí jasně lepší a kdyby se šlo do kabin a výraznějšího vedení, nemohl by nikdo z přihlížejících nic říci.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas začal stejně tak, jak první skončil a to tlakem Počítek. Hned v úvodní minutě vstřelil svoji druhou branku Mario Filippi, kdy mu krásnou přihrávkou Martin Kuřítko dal dárek a to branku do odkryté branky Přibyslavic - 2:0. Tato branka domácí celek uklidnila natolik, že hostující celek začal být aktivnější a začal mít převahu. Výsledkem toho byla branka v domácí brance, kdy po rohovém kopu snížil Jan Kolman - 2:1. Přibyslavice nadále tlačily domácí celek, ale jejich šance nebyly proměněny. V 73. minutě zkompletoval hattrick Mario Filippi, kdy využil zaváhání hostujícího brankáře Piska - 3:1. Poslední branku v utkání vstřelil dobře hrající Lukáš Drapák a stanovil tak konečné skóre 3:2 pro Počítky. Za zmínku stojí šance hostů v poslední minutě utkání, kdy předvedl zákrok utkání domácí brankář František Toman.

SK Transformátor Počítky
Lukáš Sláma (hráč): V prvním poločase mělo být utkání rozhodnuto. Z tolika šancí musíme vytěžit více, než jednu branku. Ve druhém poločase nás podržel brankář a díky tomu si připisujeme cenné tři body proti velice kvalitnímu soupeři.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (vedoucí): V prvním poločase byli domácí lepší, ale dali jen jeden gól. Hned po pauze jsme zaspali a dostali jsme druhý gól. Nic jsme nezabalili a od 60. minuty jsme byli lepší a sahali jsme po bodu. Své šance jsme však nedokázali využít.

F. Toman [-] - M. Blažíček [-] , A. Chmelíček [-] , L. Sláma [-] , O. Toman [-] , M. Kotík [-] (46. J. Peška [-] ) - J. Mašek [-] , T. Janů [-] (91. J. Uhlíř [-] ) - L. Filippi [-] (68. D. Bednář [-] ) , M. Kuřítko [-] (82. D. Bednář [-] ) , M. Filippi [-]

F. Pisk [-] - L. Zahrádka [-] , P. Mícek [-] (63. J. Hricák [-] ) , M. Kopeček [-] , J. Kolman [-] , L. Lopatář [-] , L. Drapák [-] , T. Kuthan [-] (46. M. Čejka [-] ) , J. Uher [-] , J. Rambousek [-] , P. Čermák [-]

ŽK: 36. M. Blažíček , 53. J. Mašek , 84. M. Filippi - 88. J. Kolman .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: CHROMÝ Karel - ŠULA Petr, ŽĎÁNSKÝ Zdeněk.