Pátek David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mutěnice - Rajhradice 3:3 (2:1) 17.03. 15:00 -
Sparta Brno - Bystrc 1:0 (0:0) 05.11. 10:30 -
Šlapanice - Dubňany 0:3 (0:1) 28.10. 14:00 -
Bosonohy - Rajhradice 4:2 (2:2) 21.10. 15:00 -
Troubsko - Nikolčice 1:3 (1:1) 14.10. 15:00 -
Ratíškovice - Kuřim 0:3 (0:1) 07.10. 15:30 -
Rohatec - Želešice 1:0 (0:0) 01.10. 15:30 -
Kunštát - Mutěnice 2:0 (0:0) 24.09. 16:00 -
Kohoutovice - Vojkovice 5:0 (1:0) 16.09. 10:30 -
Ráječko - Mutěnice 0:0 (0:0) 10.09. 14:00 -
Moravská - Tvrdonice 0:1 (0:1) 03.09. 16:30 -
Rajhradice - Boskovice 0:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Dubňany - Podolí 5:1 (1:1) 20.08. 17:00 -
Rousínov - Sparta Brno 0:0 (0:0) 12.08. 17:30 -
St. Poddvorov - Ždánice 0:2 (0:0) 28.05. 17:30 -
Ivančice - Bystrc 0:0 (0:0) 21.05. 17:30 -
Zastávka - Slovan 2:0 (0:0) 13.05. 17:00 -
Líšeň B - Sparta Brno 4:2 (2:2) 30.04. 14:00 -
Ráječko - Mutěnice 2:1 (2:1) 23.04. 16:30 -
Kunštát B - Lokomotiva 2:0 (2:0) 22.04. 16:30 -
Kuřim - Rousínov 3:0 (2:0) 19.04. 17:30 -
V.Němčice - Moravská 3:4 (1:0) 16.04. 16:30 -
Soběšice - Zbraslav 5:1 (3:1) 01.04. 16:00 -
Slatina - Slovan 2:3 (1:1) 05.11. 14:00 -
Krumvíř - Ratíškovice 1:2 (0:2) 29.10. 14:00 -
Rousínov - Sparta Brno 3:0 (1:0) 22.10. 15:00 -
Ráječko B - Vev. Bítýška 4:2 (2:2) 16.10. 15:00 -
Svratka - Lednice 5:2 (3:1) 08.10. 10:30 -
Šlapanice - Tišnov 0:0 (0:0) 01.10. 15:30 -
Ratíškovice - Sparta Brno 0:1 (0:0) 28.09. 16:00 -
Mutěnice - MS Brno 2:1 (1:1) 25.09. 16:00 -
FK Znojmo - Přibice 6:2 (3:1) 10.09. 14:00 -
Rousínov - Kuřim 0:1 (0:0) 03.09. 16:30 -
Hroznová Lhota - Veselí 1:0 (1:0) 28.08. 16:30 -
Ráječko - Líšeň B 1:4 (0:2) 21.08. 17:00 -
Ivančice - Bosonohy 3:3 (3:2) 13.08. 17:30 -
Rousínov - Bohunice 2:1 (1:0) 17.06. 17:30 -
Krumvíř - Bystrc 0:2 (0:0) 10.06. 18:00 -
Milotice - Rohatec 1:2 (0:0) 29.05. 16:30 -
Kuřim - Mutěnice 2:0 (0:0) 28.05. 10:15 -
Ráječko - Rousínov 2:1 (1:0) 14.05. 16:30 -
Boskovice B - Čebín 2:3 (0:2) 08.05. 16:30 -
Novosedly - RAFK 1:5 (1:2) 07.05. 16:30 -
M. Krumlov - Ivančice 0:3 (0:0) 01.05. 16:30 -
Líšeň B - Ratíškovice 4:0 (1:0) 24.04. 13:00 -
Nikolčice - Vacenovice 2:3 (1:1) 17.04. 16:00 -
Bystrc - Bohunice 0:0 (0:0) 15.04. 17:00 -
Rousínov - Ratíškovice 1:0 (1:0) 09.04. 15:30 -
Dubňany - Veselí 2:1 (1:1) 03.04. 15:30 -
Bosonohy - M. Krumlov 2:1 (1:0) 26.03. 14:00