12.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

--

--

Rychnovské "bengo" si konečně po dvou remízových zápasech odváží všechny 3 body domů.

18. J. Mucha , 82. P. Šolc - 10. D. Effenberk , 50. A. Zimmer , 56. A. Zimmer , 63. J. Švarc
9

Rychnov B, které za poslední dva zápasy získalo celkem 2 body vyjíždělo do Meziměstí, kde hosté vyhráli 2:4.

Dva góly během prvních 20 minut, ale také vyrovnaný poločas.

Rychnovské Béčko dostal do vedení v 10. minutě mladý Effenberk, hosté ale vzápětí odpověděli, když se v 18. minutě trefil domácí Mucha a dodal sílu domácímu celku, první poločas doprovázely mnohdy zbytečné fauly. Rozhodčí už v prvním poločase rozdal 3 karty. Do kabin se nakonec odcházelo za stavu 1:1.

Mladý hráč Rychnova dovedl svůj tým k vítezství.

Do druhého poločasu vstoupili oba celky s chutí vyhrát. Hostující mladý hráč Zimmer se ocitl ve velké šanci v 50. minutě a ukázal svoje možnosti a poslal hosty do vedení. Stejný hráč, akorát o 6 minut později se probojoval do podobné šance, kterou taktéž proměnil a hosté vedli už 1:3. V 60. minutě měl rozhodčí hodně práce, rozdal další 3 karty, vyhrocenou atmosféru, to ale moc neuklidnilo. Na 1:4 zvýšil hostující Švarc v 63. minutě. V 82. minutě dali ještě domácí gól, ale konečné skóre 2:4 bylo stále na straně hostů z Rychnova.

TJ Lokomotiva Meziměstí
Lubomír Jansa, trenér: Dnešní zápas nám bohužel vůbec nesedl. Absence klíčového hráče, individuální chyby, neproměňování šancí a navíc na můj vkus dost tvrdá hra soupeře, rovná se prohraný poslední domácí zápas. Ale to je nic oproti zranění Máci Balína, který strávil noc v náchodské nemocnici a s fotbalem má na nějaký ten pátek útrum. No musíme na tento zápas rychle zapomenout a makat dál, jsme teprve v půlce sezóny.

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou B
Jakub Jedlinský, trenér: Předchozí remízy mrzely. Proto jsem chtěli v tomto utkání naplno bodovat. Po vyrovnaném prvním poločase jsme domácí přeběhali a ukázali rychlost a fyzickou připravenost. Vstřelených branek mohlo být mnohem více, pokud bychom netrefili dvakrát břevno a naopak trefili několikrát prázdnou bránu. Domácí však své šance také měli. Mrzí mě lehce vyhrocená atmosféra, ale to občas k utkání patří.

P. Čížek [-] - P. Smrček [-] , J. Mucha [-] , M. Prokeš [-] , V. Jirásek [-] , P. Šolc [-] , M. Balín [-] , J. Kubeček [-] , J. Sedláček [-] (46. V. Krejčí [-] ) , P. Urban [-] , P. Šnábl [-] (72. J. Smrček [-] )

T. Tobiška [-] - D. Effenberk [-] , Z. Paleček [-] , M. Pups [-] , D. Hanyk [-] - T. Zemánek [-] , J. Švarc [-] (66. J. Lukášek [-] ) , M. Stodůlka [-] , A. Zimmer [-] (62. M. Červinka [-] ) , J. Jedlinský [-] - F. Čaban [-] (89. M. Hanyk [-] ) -

ŽK: 15. P. Šolc , 60. J. Mucha - 29. M. Pups , 38. F. Čaban , 60. Z. Paleček , 60. D. Hanyk .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: ČERNÝ Michal - ŠILING Karel, KUBÁLEK Lukáš.