11.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

Souboj Lokomotiv vyzněl lépe pro domácí

16. J. Mucha (p.) , 28. V. Jirásek , 39. P. Urban , 45. P. Smrček , 90. J. Mucha - 55. M. Valášek
9

Hosté se vezli na vítězné vlně a v posledním kole si jednoznačně poradili s rezervou Náchoda a do Meziměstí odjížděli jako mírní favorité. Domácím se v posledních kolech naopak tolik nedaří. Vývoj zápasu byl však zcela opačný Meziměstí díky skvělé první půli odcházelo do kabin za stavu 4:0.

TJ Lokomotiva Meziměstí
Lubomír Jansa, trenér: Před zápasem jsme si v kabině něco řekli a toho se kluci první poločas drželi. Jen těch proměněných šanci mohlo být víc a druhý poločas by nebylo co řešit. Takhle na nás soupeř nastoupil, že jsme chvílemi nevěděli která bije.Dnes nám, ale zahrála výborně celá obrana v čele s gólmanem a navíc jsme dokázali zareagovat i na jediný gól hostí. Velká pochvala pro všechny, takhle musíme makat a také díky našim věrným fanouškům. Za týden opět doma a musíme to potvrdit.

TJ Lokomotiva Hradec Králové
Michal Sobotka, sekretář: Nedokážeme zopakovat domácí výkon. Dostaneme první branku a položíme se. Opět nám nebyl uznán regulérní gól na stav 4:2. Musíme nato rychle zapomenout a získat body doma.

P. Čížek [-] - P. Urban [-] , P. Smrček [-] , J. Mucha [-] , A. Škola [-] , V. Jirásek [-] (81. J. Smrček [-] ) , P. Šolc [-] (46. A. Dobrowolski [-] ) , M. Balín [-] (68. V. Krejčí [-] ) , J. Kubeček [-] , J. Sedláček [-] , M. Prokeš [-] (87. P. Šnábl [-] )

K. Menšl [-] - J. Jelínek [-] , O. Netolický [-] , F. Zámečník [-] , O. Filipi [-] (29. P. Toman [-] ) - M. Zbořil [-] , P. Zelený [-] (46. D. Vrbata [-] ) , K. Postřimovský [-] , K. Krejčík [-] - L. Jurnečka [-] , M. Valášek [-]

Počet diváků: 105. Rozhodčí: Filip Miroslav - MARTÍNEK Miroslav, HORSKÝ Leonard.