12.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Jaroměř deklasovala Hořice, zazářil Votrubec

19. M. Exnar , 59. D. Votrubec , 82. D. Votrubec , 85. D. Votrubec , 91. Z. Kocourek - 40. D. Drozd (p.)
10

Hořicím i přes zlepšenou hru v první půli nevyšel ani zápas v Jaroměři a svěřenci Miloše Exnara si doma s chutí zastříleli a zvítezili 5:1.

Remízová první půle

Domácí šli do vedení v 19. minutě, když hořická obrana nedokázala odrazit Gorolův centr a Matěj Exnar zachoval klidnou hlavu a skóroval. Hořicím se podařilo srovnat ve 40. minutě, když Horák ve vápně stáhl Davida Drozda a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop. K němu se postavil právě David Drozd a srovnal na poločasových 1:1.

V druhé půli střílela přesně už jen Jaroměř

Jaroměř vstoupila do druhé půle skvěle, když Votrubec využil pěkný centr Častvaje a hlavičkou vrátil domácím vedení. Po druhé brance přišla pro Hořice další rána, když ze hřiště kvůli zranění musel odstoupit zkušený gólman Mašek. Zápas se zlomil až v posledních deseti minutách, kdy přidal další dvě branky dobře hrající Votrubec a na konečných 5:1 upravil v samotném závěru Zdeněk Kocourek.

FK Jaroměř
Miloš Exnar, trenér: V prvním poločase jsme si vytvořili velké množství brankových příležitostí, v sítí však skončila pouze jediná. Po změně stran naše herní převaha pokračovala a na rozdíl od první půle přišly i góly. Povinná vítězství bývají někdy zrádná, o to jsou cennější.

TJ Jiskra Hořice
Josef Vydra, předseda: V Jaroměři jsme odehráli zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem a šancí měli více než zmiňují domácí. V druhé půli i díky zranění brankáře domácí začali šance proměňovat a poslední desetimutovka dala výsledku až příliš krutou podobu.