11.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Jaroměř se rozešla se Dvorem po bodu

10

Do Dvora Králové zavítala Jaroměř. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení, domácí ale zásluhou Janaty a Allena dokázali vyrovnat a zápas tak skončil dělbou bodů.

V první půli mířil přesně pouze Votrubec

V první půli padla pouze jedna branka. Ve 22. minutě se ve skrumáží před brankou Šenfeldra nejlépe zorientoval Votrubec a poslal hosty do vedení.

Jaroměři vyšel vstup do druhé půle

Hosté přidali druhou branku hned ve 49. minutě, kdy střídající Častvaj střelou na přední tyč prostřelil domácího gólmana. Domácí snížili v 65. minutě, kdy Allen našel na zadní tyči Janatu a ten nadvakrát překonal Červenku. Dvoru se podařilo srovnat v 81. minutě opět po ose Allen Janata, první jmenovaný dostal míč od Ngatsieho, postupoval do vápna a poté naservíroval Janotavi míč před prázdnou branku a ten srovnal na konečných 2:2.

TJ Dvůr Králové nad Labem
Zbyněk Dujsík, trenér: V utkání jsme ztratili dva body. Sice jsme prohrávali již o dvě branky ze dvou střel na naší bránu, ale obrovskou vůlí se nám skoro podařilo výsledek otočit. Měli jsme respekt ze středu zálohy soupeře, což se projevilo se spoustou ztracených míčů. Doufám, že se procento využitých šancí bude zvyšovat. Našimi nejlepšími hráči byli Machač a střelec obou branek Janata. S výkonem a nasazením jsem spokojen, s výsledkem ne.

FK Jaroměř
Miloš Exnar, trenér: Úvodní půl hodinu jsme byli herně lepším mužstvem. S přibývajícími minutami však domácí zjednodušili hru a zejména ve druhé půli nás dostali pod trvalý tlak. Zápas se vůbec nepovedl rozhodčím.

A. Šenfeldr [-] - - - - F. Horák [-] (46. T. Byron [-] ) , M. Janata [-] , T. Formánek [-] (46. P. Šťastný [-] ) , D. Sojka [-] (63. M. Hruška [-] ) , K. Allen [-] , L. Trnka [-] (78. D. Žaba [-] ) , D. Vitebský [-] , A. Ngantsie [-] , F. Machač [-] , T. Picha [-]