8.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Překvapení kola, Libčany doma rozstřílely Chlumec

33. D. Hrůša , 51. M. Hofman , 61. J. Petřík , 66. J. Semerák (p.)
9

O překvapení kola se postaraly Libčany, které vysokým rozdílem 4:0 doma porazili rezervu Chlumce a po této výhře jim patří šestá příčka

SK Libčany
František Bárta, sekretář: Překonali jsme počáteční tlak soupeře a pak krůček po krůčku kráčeli k vítězství. Skvělému publiku jsem ukázali, že fotbal se v Libčanech hrát nezapomněl. A Houdymu přejeme u protinožců hodně štěstí a těšíme se na jeho návrat do našich řad.

FK Chlumec nad Cidlinou B
Richard Vlášek, trenér: Dostali jsme od domácích lekci z produktivity, prvních 30 minut jsme měli pod kontrolou a mohli 3 x skorovat, místo toho jsme inkasovali po zbytečném rohu.Druhou půli jsme začali opět naší golovkou,ale 3 rychlé branky za 15 minut nás dostaly na kolena a zápas jsme po dostřídání už jen dohráli.Prohráli jsme jako tým, v obranné činnosti jsme podruhé za sebou propadli,v útočné jsme dnes svoje šance neproměnili,to považujeme.za stejnou chybu.Na oboje se zaměříme a přeneseme to do zápasu.