7.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Derby ovládl Rychnov

11

Sedmé kolo nabídlo okresní derby mezi Rychnovem a Týništěm. Rychnovu zatím sezóna vychází skvěle a své dobré výkony z minulých kol potvrdil i proti Týništi.

Skóre zápasu otevřel Zajíček

Hosté otevřeli skóre zápasu již v 8. minutě, když Nosek dlouhým míčem za obranu našel Markoviče, který míč zatáhl do vápna a přihrávkou na malé vápno našel Zajíčka, který se nemýlil. V následujících minutách měly oba týmy zajímavé šance, ale buď nevyšla finální fáze a nebo Ruml s Šebestou byli na svém místě. Ve 42. minutě si pro domácí fanclub připravil parádní akci Dominik Veselý, který na půlce převzal míč, nikým neatakovaný proběhl až před velké vápno, odkud parádní pumelící vymetl pavučiny v pravé šibenici a upravil na poločasových 2:0.

Rychnov v druhé půli dvěma brankami potvrdil své vítězství

V 60. minutě poslal Jakub Lukášek Rychnov do komfortního vedení 3:0, když si nejprve s hostující obranou pohrál Zajíček a zpětnou přihrávkou našel právě Lukáška, který prostřelil Rumla. Roman Zajíček svůj parádní výkon kuronoval druhou brankou v 87. minutě, když po centru střídajícho Palečka přesnou hlavičkou završil skóre zápasu na konečných 4:0.