7.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Dvougólový Marek Vítek vystřelil Solnici tři body

26. M. Vítek , 58. D. Motl , 62. M. Vítek - 14. M. Ptáček (vl.) , 52. V. Schober (p.)
11

Solnice doma přivítala Třebeš a nečekal ji vůbec jednoduchý zápas. Hosté dvakrát vedli, domácí ale pokaždé dokázali srovnat a v 62. minutě otočil skóre druhým gólem v zápase Vítek.

Vlastní branka Solnici nezlomila

Jako první udeřili hosté, když v 9. minutě nejprve Jandík natáhl zpoza vápna, jeho střelu ale ještě gólman Šeba dokázal vytlačit mimo tři tyče. K vyraženému míči se nejdříve dostal Schober, který ho vracel na malé vápno odkud si ho nešťasstně do vlastní sítě srazil kapitán Michael Ptáček. Domácí dokázali do poločasu ještě vyrovnat, když centr Krolopa z levé strany v pádu dotlačil za záda Hofmana Marek Vítek.

Třebeš opět vedla, Solnice ale dokázala zápas otočit

Vstup do druhé půle vyšel opět lépe hostům, když v 52. minutě Václav Schober využil pokutového kopu a přízemní střelou k pravé tyči vrátil Třebši vedení. Domácí dokázali do pár minut opět srovnat. Vítek pěkným pasem vybídl Motla, který prostřelil Hofmana a srovnal na 2:2. V 62. minutě svůj skvělý výkon korunoval Vítek, který byl tam kde být měl a vyražený míč dotlačil do sítě. Do konce zápasu branka již nepadla a Solnice tak doma uhájila tři body.

TJ Sokol Třebeš
Petr Kincl, trenér: Dnes jsme předvedli hodně žalostný výkon a i tak jsme dali dvě branky. Domácí, byli o hodně živější.