2.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Koloveč nezvládla utkání na domácí půdě: Plané pomohl rychlý gól, i chyba Sušického

11. P. Mikota , 19. M. Sušický (vl.) , 75. P. Mikota
12

Koloveč v loňské sezóně patřila k jen velmi těžce porazitelným týmům. Letošní B tým ale tento domácí duel nezvládl s úplnou grácií. Domácí fotbalisté padli s Planou rozdílem tří branek.

Pro domácí smolná první půle

První branku domácí inkasovali poměrně brzy, a tak se hned z úvodních minut museli potýkat s nepříjemným vývojem. Jedenáctá minuta a Pavel Mikota, který poslal hostující Planou do vedení. Druhá branka byla pro domácí o to víc smolná, neboť se jednalo o vlastní branku, kterou zaznamenal v devatenácté minutě Michal Sušický.

Domácí tak po konci prvního poločasu prohrávali o dvě branky.

Mikota opět autorem branky

Technicky vzato by se tak dalo říct, že právě Pavel Mikota byl autorem všech normálních branek, neboť se dokázal prosadit v pětasedmdesáté minutě a navýšit tak na konečných 0:3. Pro hosty se tak jednalo o velmi vydařené utkání, ve kterém dokázali potvrdit své umění bodovat i ve venkovním prostředí.

Počet diváků: 90. Rozhodčí: Velíšek Jiří - KULHÁNEK Milan, PELIKÁN Jiří.