9.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Prachaticím se ulevilo. Konečně jsme si po zápase zakřičeli, těšilo Davida Kováče

25. I. Horák , 32. O. Šváb , 77. M. Babka
30

Prachatice se v posledních zápasech trápily především v koncovce. Tentokrát už ale herní převahu v prvním poločase zúročily. Kameňák sice ve druhé půli přidal, ale na soupeře to tentokrát nestačilo.

TJ Sokol Kamenný Újezd
Martin Špát (hráč): První poločas z naší strany katastrofa. Nebýt Fabiho v bráně, tak je poločas 0:6 a nikdo nemůže říct ani půl slova. Úvodní dějství jsme absolutně nezvládli, nestíhali jsme a v podstatě jsme si nekopli. Musím dát kredit soupeři, nikdo nás za celý podzim takhle nepřehrál. O pauze jsme si něco řekli a zafungovalo to. Druhá půle z naší strany povedená a na hřišti zcela vyrovnaná, dlouho jsme se tlačili za snížením, to ale bohužel nepřišlo. Hosté přidali pojistku v závěru a zaslouženě odvezli všechny body.

FK Tatran Prachatice
David Kováč (hráč): Do tohoto zápasu jsme šli s tím, že prostě musíme urvat body a míč do brány odnést klidně na zádech (úsměv). Kdyby to v Kameňáku nedopadlo, tak už nevím, asi bychom to všichni zabalili. Takovou bezmoc jsem dlouho nezažil. Vím, že diváky a lidi v okolí Prachatic jsme našimi výsledky poslední dobou moc nepotěšili, ale nedělali jsme to schválně, sami jsme nevěděli, co je špatně. Nebo věděli, ale ne a ne se toho zbavit. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a soupeře do ničeho nepustili. Kromě jedné akce, kterou zahrozili, si myslím, že v první půli nic neměli. My jsme měli šancí spoustu, mohli jsme první půli dát tak 5 gólů. Po 20 minutách to tam díky bohu konečně padlo. První půli jsme dali dva góly a do šaten jsme šli s dobrým pocitem. Druhý poločas jsme trochu polevili. Začali jsme zase vymýšlet nějaké nesmyslné akce. Přidali jsme ještě jeden gól a konečně jsme si po zápase zase zakřičeli. Věřím, že jsme tu ,,deku" ze sebe setřásli a do konce sezóny se nám bude dařit.

F. Bílý [-] - R. Soukup [-] , M. Sadloň [-] , V. Kotalík [-] , M. Rezek [-] (78. D. Pfauser [-] ) , P. Kuryliuk [-] (46. J. Rožboud [-] ) , M. Špát [-] , M. Štemberk [-] , A. Černý [-] , F. Zimek [-] , J. Komberec [-]

M. Osvald [-] - D. Kováč [-] , J. Makoš [-] (86. F. Toušek [-] ) , J. Rauscher [-] , P. Řezník [-] (77. J. Rauscher [-] ) , O. Šváb [-] , I. Horák [-] , M. Babka [-] (84. T. Kovář [-] ) , A. Srch [-] (71. T. Balica [-] ) , J. Luňáček [-] , J. Pravda [-]

ŽK: 52. F. Zimek .
Počet diváků: 53. Rozhodčí: PRINZ Štěpán - KŘÍŽ Karel, KŘÍŽ Karel.