12.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Kadlecův rychlý nástup nasměroval body pro Malši

5. V. Kadlec (p.) , 7. V. Kadlec , 36. V. Míka , 71. A. Goretki , 80. V. Kadlec - 23. M. Huleš , 46. T. Vondrák
21

Roudné střídá poslední dobou bodové příděly, ale proti Mirovicím chtěli hráči okolo Pavla Cepáka naplno bodovat a to se v bojovném utkání nakonec také i povedlo.

Rychlý start

Úvod utkání si pod svá křídla vzal nejlepší střelec soutěže Viktor Kadlec. Útočník Malše nejprve po pěti minutách hry proměnil nařízenou penaltu a následně o dvě minuty později zakončil povedenou akci domácího týmu. Brzké vedení ale nemělo dobrý vliv na hráče v zelenobílém a rukavici vhozenou do ringu sebral ve 23. minutě Michal Huleš, který po rohovém kopu snížil na rozdíl jediné branky. Další důležitá situace nastala ve 26. minutě, kdy Císař zbytečně dojel brankáře Havlíčka a gólman domácích neudržel nervy. Za následné udeření tak roudenská jednička vyfasovala červenou kartu a domácí tak museli hrát o deseti. Divoký poločas nakonec ještě přidal branku na každé straně, kdy nejprve ve 36. minutě poslal opět do dvoubrankového vedení domácí Václav Míka a v nastaveném čase vykřesal opět jiskřičku naděje pro hosty Tomáš Vondrák, který potrestal nedůraznou hru domácích.

Další červená

Mirovice chtěly využít převahy o jednoho muže na hřišti, ale všechny zbylé šance vzala odehraná hodiny hry, kdy sudí Kollmann ukázal červenou kartu i hostujícímu Kocourkovi a zápas tak vyrovnal své síly. Tato situace pomohla domácím, kteří si ve stejném počtu hráčů věděli rady a v 71. minutě přidal definitivní razítko na vítězství Artur Goretki, který do zápasu nastoupil čtyři minuty před vstřelením gólu. Deset minut před koncem se do hry vložil ještě Viktor Kadlec, který ranou do prázdné branky stanovil konečný výsledek zápasu. Roudné tak přetlačilo Mirovice a zvítězilo poměrem 5-2.

SK Mirovice
Michal Čadek - trenér: Dobrý den, utkání ovlivnilo několik aspektů. Náš vstup do utkání, domácí snajpr Kadlec a při vší úctě k hlavnímu arbitrovi, jeho nevýrazný nebo výrazný, jak chcete, výkon. Během utkání se určitě nikdo nenudil na hřišti se pořád něco dělo. My jsme domácí, mohli trápit, když nás bylo o jednoho více, jakmile se síly vyrovnali tak už ne. Soupeř je momentálně jinde a právem patří mezi elitu soutěže. My když se sejdeme, jsme schopni konkurovat, jakmile chybí tři, čtyři lidé, je to bohužel znát

TJ Malše Roudné
D. Havlíček [-] - M. Vlk [-] (27. Š. Hošna [-] ) , F. Navrátil [-] (67. A. Goretki [-] ) , D. Zíka [-] , D. Šrámek [-] , V. Kadlec [-] (90. M. Michálek [-] ) , V. Míka [-] , D. Malý [-] (23. M. Zach [-] ) , P. Cepák [-] , D. Cepák [-] , L. Wohlgemuth [-] (77. P. Vařil [-] )

SK Mirovice
J. Vlas [-] - J. Král [-] (87. ) , F. Čadek [-] , O. Kocourek [-] , A. Husar [-] , J. Štochl [-] , T. Vondrák [-] (80. ) , J. Převrátil [-] , J. Císař [-] , K. Mařík [-] , M. Huleš [-] (46. R. Peterka [-] )

ŽK: 26. J. Císař , 60. J. Převrátil , 75. J. Král , 80. F. Čadek . ČK: 26. D. Havlíček - 60. O. Kocourek .
Hráči zápasu: V. Kadlec .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KOLLMANN Jaroslav - PEČENKA Miroslav, VOTAVA Pavel.