11.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Rudolfov prohrál potřetí v řadě! Perštát vyloupil Olešník

27. V. Vejvar , 92. M. Fischer - 23. R. Szó , 47. D. Lafata , 73. L. Vojta , 79. J. Toth , 85. D. Lafata
20

Po dvou porážkách chtěl Rudolfov opět bodovat, proti měl být ale v domácím duelu Olešník, který hraje ve formě.

Hosté za tři

Bojovný poločas, který přitáhl do Rudolfova parádní diváckou kulisu, přinesl plno šanci, ale v první poločase přinesl pouze dvě branky. Hosté se ve 23. minutě ujali po přímém kopu vedení zásluhou Roberta Szó, ale vedení vydrželo Olešníku pouhé čtyři minuty, než se po pěkné kombinaci domácích prosadil Vojtěch Vejvar

Na začátku druhého dějství si ale vedení vzali hosté zpět, když se prosadil David Lafata. I Rudolfov ale mohl podruhé vyrovnat, ale šanci na gól, podle hlavní trenéra domácích, zastavila píšťalka rozhodčího. Tato událost možná lehce narušila koncentrovanost domácích a v 73. minutě nastartoval Olešník dvanáct minut hrůzy pro domácí, ve které se trefil Lukáš Vojta, Jakub Tóth a podruhé v utkání i David Lafata. Domácí se zmohli už pouze na zkorigování skóre, které zařídil nejlepší hráč domácího týmu v zápase, Martin Fischer. Olešník ale i přes tuto branku ovládl duel v Rudolfově a po výhře 5-2 se posunul na třetí místo v tabulce krajského přeboru.

SK Rudolfov
Jiří Nárovec - trenér: První půle byla vyrovnaná. Olešník se dostal do vedení krásnou střelou z přímého kopu, nám se povedlo o pár minut později po velmi dobře sehrané kombinaci vyrovnat. V první minutě druhého poločasu dostaneme gól na 1:2, pak nám rozhodčí pro mě nepochopitelně upře možnost vyrovnat. V 73.minutě soupeř zvýšil své vedení a od té doby už prakticky bylo na hřišti jenom jedno mužstvo. Olešník prokázal svou kvalitu a současnou herní pohodu a zaslouženě si odvezl tři body.