--

Plzeňskou smršť Hořovice nezastavily: Petřín tak bere čtvrtou výhru v řadě

55. J. Mareš (p.) , 87. M. Záluský - 10. V. Lisý , 23. P. Bednář (p.) , 49. A. Demeter , 51. J. Vodrážka
16

Velmi přesvědčivý výsledek jsme měli možnost sledovat v utkání mezi Hořovicemi a Petřínem Plzeň. Ostrostřelbu fotbalistů z Plzně se podařilo zastavit až po čtvrté inkasované brance, a to už bylo prakticky jasné, že body tentokrát na domácí půdě nezůstanou. Pro Petřín Plzeň se tak jedná o čtvrtou výhru v řadě.

Dvě branky do půle

Petřínské řádění započalo v desáté minutě, kdy se hosté dostali do vedení zásluhou Václava Lisého. Na jeho rychlou branku navázal díky penaltě Petr Bednář. Velice rychle tak hosté vedli o dvě branky, a přítomným 150 divákům tak pomalu začínalo být jasné, že tudy cesta nepovede. Ani jeden z týmů již další branku nepřidal, a tak po prvních 45 minutách platil stav 0:2.

Druhá půle o dost vyrovnanější

Jakkoli skóre druhé půle bylo vyrovnané, jeho začátek vypadal z pohledu domácích naprosto nevyrovnaně. Ve 49. minutě zvyšoval na 0:3 Aleš Demeter, a velice rychle zvýšil na náskok drtivých čtyř branek Jan Vodrážka.

Domácí oživil až Jiří Mareš, který po proměněné penaltě upravil na 1:4. Na konečný stav upravil tři minuty před koncem utkání Michal Záluský.

Petřín Plzeň tak pokračuje v bodové krasojízdě, a v tabulce drží průběžné třetí místo. Hořovice se drží ve velmi těsném středu tabulky na sedmém místě.