24.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2022-2023

--

--

Holasovice si odváží z Deštné tři body

8

Holasovice se ve 24. kole utkaly s Deštnou, ovšem ze začátku zápasu se nezdálo, že by to mohlo skončit až takovým debaklem.

Holasovice nenechaly nic náhodě

I když se již od začátku zápasu hrálo na půlce Deštné, Holasovice hrály velice kostrbatě. První branka přišla až ve 20. minutě nenápadnou střelou k tyči z 20 metrů. O 10 minut později centroval z pravé strany Mosler a míč posadil přímo na hlavu Richtera, který zvýšil na 2:0. O 3 minuty později ťukes na druhé straně a po spolupráci dvou Dehneru nahrával David před branku centrem po zemi na Machela, kterému jen stačilo nastavit nohu 3:0. O chvíli později dal bombou z 20 metru další krásný gól další z klanu Dehneru, stoper Michal.