25.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Přehýšov doma překvapivě poráží Zbůch

6

Přehýšov doma hostil Zbůch. Zbůch se nacházel ve středu tabulky, zatímco domácí Přehýšov je na poslední příčce. Překvapivě tedy doma zvládli lépe zápas domácí a připisují si tak vítězství 2:1.

Dvoubrankové vedení domácích

Domácí se ujali už ve 22. minutě, kdy se dokázal prosadit Daniel Šimek. Domácí zvládli těsně před koncem poločasu přidat ještě druhou branku a jak se nakonec ukázalo, tak i vítěznou. V 41. minutě se dokázal podruhé prosadit Daniel Šimek. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:0.

Pouhé snížení hostů

V druhém poločase se nic moc nedělo. Přišlo jen snížení v 82. minutě a to zásluhou Josefa Zetochy. Domácí si tedy připisují cenné vítězství 2:1.