KŘÍŽ Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Úlice - Kralovice B 1:4 (0:2) 23.03. 15:00 -
Hunčice - Kožlany 2:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Nýřany - Zbůch 4:0 (2:0) 21.10. 15:30 -
Kozolupy B - Líně B 0:2 (0:0) 15.10. 16:00 -
Tlučná B - Hunčice 7:1 (3:0) 14.10. 16:00 -
Pňovany - Mladotice B 3:2 (0:1) 08.10. 15:00 -
K. Újezd - Manětín 0:2 (0:0) 07.10. 16:00 -
Úlice - Třemošná 0:4 (0:2) 30.09. 16:00 -
Blatnice - Trnová 3:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
Nečtiny - Kožlany 3:1 (1:1) 16.09. 16:30 -
Sulkov - Kralovice B 1:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Úlice - Žihle 0:3 (0:0) 02.09. 17:00 -
Blatnice - Kozolupy 0:4 (0:2) 26.08. 17:00 -
Nýřany - Kralovice B 1:2 (0:1) 10.06. 17:00 -
Přehýšov - Zbůch B 2:1 (2:0) 03.06. 17:00 -
Pňovany - Nečtiny 6:2 (4:1) 28.05. 15:00 -
Sulkov - Kralovice B 2:1 (0:0) 27.05. 17:00 -
Nýřany B - K. Újezd 8:1 (3:0) 20.05. 17:00 -
Úněšov B - Žichlice 8:3 (4:3) 14.05. 14:00 -
Dolní Bělá - Žihle 1:1 (1:0) 13.05. 17:00 -
Sulkov B - Hadačka 3:1 (0:1) 07.05. 15:00 -
Všeruby - Zbůch 5:1 (2:0) 06.05. 17:00 -
Pňovany - K. Újezd 6:1 (2:1) 30.04. 15:00 -
Křelovice - Kralovice B 2:2 (2:1) 29.04. 17:00 -
Úlice - Nečtiny 4:1 (3:0) 26.04. 18:00 -
Kozolupy B - Blatnice B 10:1 (3:1) 23.04. 17:00 -
Heřmanova Huť - Třemošná 2:1 (0:0) 22.04. 17:00 -
Sulkov B - Líně B 1:4 (1:2) 09.04. 15:00 -
K. Újezd - Blatnice 0:2 (0:2) 08.04. 16:30 -
Pňovany - Kožlany 1:0 (1:0) 02.04. 15:00 -
Přehýšov - Plasy B 1:1 (0:0) 01.04. 16:30 -
Sulkov - Třemošná 1:5 (0:4) 25.03. 15:00 -
Pňovany - Hvozd 3:0 (1:0) 28.08. 15:00 -
Úlice - Bezvěrov 4:1 (1:0) 27.08. 17:00 -
Kozolupy B - Všeruby B 1:1 (0:0) 21.08. 17:00 -
Nečtiny - Dolní Bělá B 1:1 (0:1) 20.08. 17:00 -
Líně B - Přehýšov 2:1 (1:0) 19.06. 15:00 -
Dolní Bělá - Křelovice 2:3 (0:0) 18.06. 17:00 -
Pňovany - Hvozd 7:1 (4:1) 12.06. 15:00 -
Úlice - Blatnice 4:2 (4:1) 11.06. 17:00 -
K. Újezd - Žihle B 1:2 (0:0) 04.06. 17:00 -
Kozolupy B - Líně B 6:1 (4:1) 29.05. 17:00 -
Křelovice - Třemošná 5:2 (1:2) 28.05. 17:00 -
Všeruby B - Zbůch B 4:5 (2:4) 22.05. 17:00 -
Sulkov - Tlučná 2:5 (0:4) 21.05. 17:00 -
Líně B - Kunějovice 3:0 (1:0) 15.05. 13:30 -
Přehýšov - Žichlice 3:4 (0:0) 14.05. 17:00 -
Úlice - Dolní Bělá B 7:0 (0:0) 07.05. 17:00 -
Sulkov B - Líně B 0:3 (0:1) 06.05. 18:00 -
Pňovany - Plasy B 4:1 (2:1) 01.05. 15:00