19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2022-2023

--

Překvapení v podobě otočky Lužan v druhé půli

34. P. Vela (p.) , 47. T. Brček - 50. M. Bešta , 61. T. Kutka , 87. M. Švarc
11

V utkání okresního přeboru se střetli týmy Seče a Lužan. Zápas, který se hrál 30.4 v 19. kole, nabídl napínavé momenty a dramatický závěr. Seč vedla 2:0, ale Lužany dokázaly utkání otočit a zvítězit 3:2.

Pohodlné vítězství po dominantním výkonu

Seč nastoupila do utkání ve značné kombinované sestavě kvůli absenci několika hráčů. I přes tyto obtíže se dokázala ujmout vedení po penaltě Patrika Vely v 34. minutě. Následně zvýšil Tomáš Brček na 2:0, a tak Seč měla výborný vstup do utkání. Po zbytek půle se hra točila hlavně kolem středového kruhu a šance se moc neukazovali. Poločas tak skončil 2:0 pro domácího favorita.

Úžasná otočka Lužan, které si vezou tři body

Po přestávce se však hra otočila. Lužany dokázaly snížit na 2:1 po gólu Martina Bešty v 50. minutě. O jedenáct minut později se hostům podařilo vyrovnat, když se trefil Tomáš Kutka. Seč se snažila o vítězný gól, ale nakonec byli úspěšní hráči Lužan. V 87. minutě se trefil Martin Švarc a poslal svůj tým do vedení, ze kterého už se nepustili.

TJ Seč
Luboš Křesťaň: Díky absenci spoustě hráčů jsme do utkání nastoupili ve značné kombinované sestavě. I tak jsme celkem pohodově vedli 2:0. Bohužel kluci nezvládli závěr utkání kdy se projevila výšková a fyzická převaha Lužan a utkání rozhodli že standardních situací kdy jsme nedokázali uhlídat jejich vysoké, důrazné a dobré hlavičkáře před naší brankou.