18.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Jízda lídra pokračuje: Koloveč na půdě Meclova plně bodovala

7. J. Suchý , 32. J. Suchý - 13. M. Lucák (p.) , 53. J. Lucák , 76. M. Lucák , 81. D. Tumpach
10

Poměrně zajímavý duel se nám přichystal v Třebenicích mezi domácím Meclovem a Kolovečí. Jedno z mála odehraných utkání mělo jasného favorita a poměrně nejasným průběhem.

V poločase vedli domácí

Poločasové tři branky, a hned dvě z toho pro domácí celek. To byla pro domácí poměrně úspěšná statistika, kterou by před utkáním samotným nemuselo mnoho lidí čekat. Meclov jedenáctý se slušnou bodovou ztrátou, Koloveč jasně první.

Do utkání ale vstoupili o poznání lépe domácí. Už v sedmé minutě se mohl poprvé zaradovat právě domácí Jan Suchý, který vyslal Slavoj do vedení. Původní radost domácím překazil Milan Lucák, který ve třinácté minutě proměnil pokutový kop, a úspěšně tak vyrovnal. Poté se hra na obou stranách uklidnila, a na poslední branku první půle jsme si museli počkat až do 32. minuty. Domácí tak podruhé vedli- a podruhé zásluhou Jana Suchého.

Meclovská zkáza nese jméno Lucák

Právě klan Lucáků byl ve druhé půli doslova zkázou pro domácí obranu. V 53. Minutě vyrovnal na 2:2 Jakub Lucák, aby po delším čekání poslal poprvé v utkání do vedení Milan Lucák, který tak připsal druhou branku dne.

Ve finálním zúčtování upravil na konečných 2:4 z pohledu domácích David Tumpach, a bylo rozhodnuto.

Meclov tak nedokázal dobře rozjeté utkání dotáhnout do konce, a umožnil Koloveči zisk plného počtu bodů.