15.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Tlučná v Top 3, o body okradla domácí Klenčí

64. V. Čech - 39. J. Folk , 67. J. Folk , 69. P. Soukup
10

Patnácté kolo proti sobě svedlo jedenáctou Klenčí a třetí Tlučnou. Formálně vzato jasný favorit svou roli potvrdil, a utkání ovládl poměrem 1:3.

Na první branku se čekalo dlouho

První branka padla až v devětatřicáté minutě. Hostující Tlučnou vyslal do vedení Jan Folk, a určil tak směr utkání. V prvním poločasu už ale víc branek nepadlo, a tak jsme se stali svědky poměrně obranné vyrovnané hry.

Druhá půlka v rychlém spádu

Druhý poločas rozhodlo osudových pět minut. Mezi šedesátou čtvrtou a šedesátou devátou minutou padly hned tři branky. Nejdříve se o vyrovnávací branku postaral Vladimír Čech, který tak Klenčí dodal chuť do hry. Šance soupeři ale Tlučná sebrala téměř okamžitě. Jan Folk upravil na 1:2 a finální pojistku obstaral Pavel Soukup, který tak uzavřel seznam střelců.

Tlučná se tak dostala mezi tři nejlepší celky soutěže, naopak Klenčí zažívá ne zcela šťastné obodbí, neboť jedenáctá pozice nevěstí velký úspěch.