14.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Meclov doma smolně remizoval s Tatranem Chodov

32. J. Pačesný (p.) , 35. J. Suchý , 50. M. Chodora - 2. M. Holar , 79. K. Šmejkal , 93. M. Holar (p.)
9

Jedno z utkání, na které Meclov nebude vzpomínat s velkou radostí. Dobře rozjeté utkání zkazilo několik maličkostí, které měly ve finále šílený následek.

Rychlý první gól, ale následný zvrat

Druhá minuta, a hned branka Chodova. Martin Holar otevřel skóre po poměrně zajímavé akci, a poslal tak hostující tým do vedení. Do konce poločasu ale bylo všemu jinak. 32. minuta vyrovnání od Jiřího Pačesného a o tři minuty později další úspěch, tentokrát v podání Jana Suchého. První půle tedy nakonec lepší pro domácí- 2:1

Děsivý závěr

Těsně před koncem druhého poločasu byl stav už 3:1. Pak ale nastalo drama. V 79. minutě byl Jakub Chromý vyloučen za dvě žluté karty. Chvíli na to padla kontaktní branka Karla Šmejkala, a pro domácí katastrofa, byla dokonána v 90. minutě, kdy Martin Holar proměnil pokutový kop.

TJ ZD Meclov
Josef Kaufner: Z úvodu dobré utkání pro nás, ještě čtvrt hodiny před koncem jsme vedli. Pak nám ale vyloučili háče, z toho jsme dostali branku, a nakonec ještě trochu nepochopitelná penalta. Ta byla proměněna a to byl důvod konečného vyrovnaného stavu. Z našeho pohledu smutné.

J. Dolejš [-] - J. Pačesný [-] , R. Kopperberg [-] - J. Chromý [-] , L. Forst [-] - M. Kubica [-] , J. Suchý [-] - D. Bor [-] , P. Baumann [-] (60. M. Suchý [-] ) , J. Jurko [-] , M. Chodora [-]