21.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

--

--

Csaplárova past nakonec sklapla, Údlice dokázaly otočit vývoj utkání s Duchcovem

5. D. Kubánek , 47. M. Hakl (vl.) , 66. T. Orlt - 56. O. Valenta , 59. M. Hakl , 82. M. Hakl , 88. L. Kučera
8

Po vedení domácího Duchcova 2:0 to vypadalo pro Údlice špatně. Po poločase se ale rozehrály a dokázaly zápas otočit. Dvakrát se trefil Hakl.

Vedení domácích

Duchocv doma přivítal hostující Sokol Údlice. Hned na začátku se domácí celek dokázal prosadit. V šesté minutě se trefil David Kubánek a poslal svůj tým do příjemného vedení 1:0. Zápas byl herně velmi vyrovnaý. Branka však už nepadla. Do šaten se šlo zastavu 1:0 pro domácí celek.

Csaplárova past

Druhý poločas byl o něčem jiném. Domácí ihned ze startu skórovali po druhé. Ve skutečnosti to byli spíše hosté, dali si totiž vlastňák. Mezi 56. a 58. minutou se však Údlice trefily dvakrát ve velmi krátkém čase a bylo vyrovnáno. V 66. minutě se Duchov opět dostal do vedení, bylo to zásluhu Tomáše Orlta. Marekl Hakl ovšem nepolevil a po druhém góle hostí přidel i druhý svůj. Stav utkání byl opět vyrovnaný. Dvě minuty před koncem dokázaly Údlice zabrat a zvrátit výsledek. Z Duchcova si díky konečnému skóre 3:4 odvezly cenné tři body.

FK Duchcov
David Špet, sportovní manažer a vedoucí mužstva dospělých FKD: Vyrovnaný zápas. Hosté však pravidelně provětrávali naší obranu. Darovali jsme jim také spoustu standartek, které bohužel pro náš proměnili.