Ústecký | 1.B třída sk. B
2023-2024
-
Lenešice - Údlice 100-0-0 % 1:2 (1:1) 12.08. 10:30 -
Duchcov - Málkov 100-0-0 % 5:2 (3:2) 12.08. 13:30 -
Blažim - Březno 60-0-40 % 1:2p. (0:1) 12.08. 13:30 -
Litvínov - Chlumčany 20-0-80 % 1:3 (0:0) 12.08. 10:00 -
Klášterec - Podbořany 80-20-0 % 2:1 (2:1) 12.08. 10:15 -
Louny B - Osek 80-0-20 % 2:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Perštejn - Rašovice 60-0-40 % 4:2 (2:0) 12.08. 10:15 -
Meziboří - Kryry 80-0-20 % 0:3 (0:1) 28.09. 10:30
-
Březno - Duchcov 34-33-33 % 0:5 (0:2) 19.08. 10:30 -
Kryry - Louny B 67-0-33 % 1:4 (0:3) 19.08. 10:30 -
Osek - Lenešice 33-0-67 % 0:3 (0:1) 19.08. 10:30 -
Rašovice - Málkov 67-33-0 % 1:5 (0:4) 19.08. 13:30 -
Chlumčany - Blažim 67-0-33 % 6:1 (3:1) 19.08. 14:00 -
Údlice - Klášterec 33-0-67 % 3:5 (2:2) 20.08. 17:00 -
Podbořany - Litvínov 67-0-33 % 3:0 (1:0) 19.08. 13:30 -
Perštejn - Meziboří 100-0-0 % 4:3p. (2:3) 19.08. 10:15
-
Lenešice - Kryry 75-0-25 % 4:3 (2:2) 25.08. 18:00 -
Duchcov - Chlumčany 25-25-50 % 1:0 (0:0) 26.08. 13:30 -
Málkov - Březno 100-0-0 % 2:1 (1:1) 26.08. 13:30 -
Blažim - Podbořany 0-25-75 % 2:1 (1:1) 27.08. 15:00 -
Údlice - Litvínov 25-0-75 % 2:3 (1:2) 26.08. 10:30 -
Meziboří - Rašovice 100-0-0 % 2:3p. (2:1) 27.08. 10:30 -
Klášterec - Osek 75-0-25 % 13:0 (4:0) 26.08. 10:15 -
Louny B - Perštejn 50-25-25 % 9:0 (5:0) 26.08. 14:00
-
Osek - Litvínov 33-0-67 % 0:6 (0:3) 02.09. 10:30 -
Kryry - Klášterec 0-0-100 % 5:1 (5:1) 01.09. 17:30 -
Rašovice - Březno 67-33-0 % 1:8 (0:5) 03.09. 13:30 -
Meziboří - Louny B 33-0-67 % 3:1 (2:1) 03.09. 10:30 -
Podbořany - Duchcov 34-33-33 % 0:4 (0:1) 02.09. 13:30 -
Perštejn - Lenešice 67-0-33 % 2:9 (2:4) 02.09. 10:15 -
Chlumčany - Málkov 67-0-33 % 2:1 (0:0) 02.09. 14:00 -
Údlice - Blažim 67-33-0 % 3:2p. (0:0) 03.09. 17:00
-
Březno - Chlumčany 33-0-67 % 4:5 (2:1) 09.09. 10:30 -
Blažim - Osek 67-0-33 % 3:1 (0:0) 09.09. 13:30 -
Lenešice - Meziboří 67-0-33 % 3:0 (1:0) 09.09. 13:30 -
Duchcov - Údlice 100-0-0 % 0:1 (0:1) 09.09. 13:30 -
Litvínov - Kryry 100-0-0 % 2:1 (0:0) 10.09. 14:00 -
Klášterec - Perštejn 100-0-0 % 6:2 (2:2) 09.09. 10:15 -
Rašovice - Louny B 0-0-100 % 2:6 (1:2) 09.09. 13:30 -
Málkov - Podbořany 34-33-33 % 2:1 (1:0) 10.09. 17:00
-
Kryry - Blažim 67-0-33 % 3:1 (3:0) 16.09. 10:30 -
Osek - Duchcov 33-0-67 % 1:6 (1:3) 16.09. 10:30 -
Rašovice - Chlumčany 33-0-67 % 1:2 (0:0) 16.09. 13:30 -
Meziboří - Klášterec 0-33-67 % 1:3 (1:1) 17.09. 10:30 -
Podbořany - Březno 100-0-0 % 1:0 (1:0) 16.09. 13:30 -
Litvínov - Perštejn 100-0-0 % 2:1 (2:0) 17.09. 14:30 -
Údlice - Málkov 33-0-67 % 2:0 (1:0) 17.09. 10:00 -
Louny B - Lenešice 100-0-0 % 3:1 (2:0) 17.09. 17:00
-
Březno - Údlice 33-0-67 % 0:4 (0:2) 23.09. 10:30 -
Málkov - Osek 67-0-33 % 6:1 (6:0) 23.09. 12:30 -
Blažim - Perštejn 67-0-33 % 3:0 (1:0) 23.09. 13:30 -
Duchcov - Kryry 100-0-0 % 6:0 (3:0) 23.09. 13:00 -
Lenešice - Rašovice 100-0-0 % 5:1 (4:0) 23.09. 13:30 -
Litvínov - Meziboří 100-0-0 % 2:1p. (0:1) 24.09. 14:00 -
Klášterec - Louny B 34-33-33 % 3:2 (3:0) 24.09. 16:30 -
Chlumčany - Podbořany 67-0-33 % 1:0 (0:0) 23.09. 13:00
-
Kryry - Málkov 34-33-33 % 4:3 (2:3) 30.09. 10:30 -
Osek - Březno 33-0-67 % 9:2 (6:1) 30.09. 10:30 -
Lenešice - Klášterec 0-33-67 % 4:2 (1:0) 30.09. 13:00 -
Meziboří - Blažim 67-0-33 % 6:0 (3:0) 01.10. 10:30 -
Perštejn - Duchcov 33-0-67 % 2:4 (0:4) 30.09. 10:15 -
Údlice - Chlumčany 33-0-67 % 1:3 (0:1) 01.10. 16:00 -
Rašovice - Podbořany 0-0-100 % 5:2 (3:1) 30.09. 12:30 -
Louny B - Litvínov 100-0-0 % 0:3 (0:2) 01.10. 16:00
-
Březno - Kryry 0-0-100 % 3:2p. (2:0) 07.10. 16:00 -
Blažim - Louny B 0-0-100 % 2:1 (1:1) 07.10. 14:00 -
Málkov - Perštejn 67-0-33 % 2:1p. (0:1) 07.10. 12:30 -
Duchcov - Meziboří 100-0-0 % 4:0 (3:0) 07.10. 10:30 -
Litvínov - Lenešice 100-0-0 % 4:2 (2:0) 08.10. 14:00 -
Klášterec - Rašovice 100-0-0 % 6:1 (2:0) 07.10. 10:15 -
Podbořany - Údlice 33-0-67 % 2:3 (2:2) 07.10. 12:30 -
Chlumčany - Osek 100-0-0 % 6:0 (3:0) 07.10. 12:30
-
Kryry - Chlumčany 33-0-67 % 0:6 (0:2) 14.10. 10:30 -
Osek - Podbořany 34-33-33 % 2:1 (1:0) 14.10. 10:30 -
Lenešice - Blažim 100-0-0 % 3:0 kont. 14.10. 14:00 -
Meziboří - Málkov 100-0-0 % 1:0p. (0:0) 15.10. 10:30 -
Perštejn - Březno 100-0-0 % 3:0 (2:0) 14.10. 10:15 -
Louny B - Duchcov 33-0-67 % 2:0 (1:0) 15.10. 16:00 -
Rašovice - Údlice 33-0-67 % 1:4 (1:0) 14.10. 14:00 -
Klášterec - Litvínov 100-0-0 % 4:1 (2:0) 14.10. 10:15
-
Březno - Meziboří 33-0-67 % 6:1 (3:1) 21.10. 10:30 -
Blažim - Klášterec 0-0-100 % 0:4 (0:1) 21.10. 12:00 -
Duchcov - Lenešice 67-0-33 % 2:4 (1:2) 21.10. 12:00 -
Litvínov - Rašovice 100-0-0 % 8:0 (3:0) 22.10. 14:00 -
Údlice - Osek 100-0-0 % 1:2p. (1:1) 21.10. 12:00 -
Chlumčany - Perštejn 67-0-33 % 3:0 (3:0) 21.10. 13:00 -
Podbořany - Kryry 34-33-33 % 1:5 (1:3) 21.10. 12:00 -
Málkov - Louny B 33-0-67 % 2:3 (1:0) 22.10. 15:30
-
Kryry - Údlice 100-0-0 % 2:1 (0:0) 28.10. 10:30 -
Lenešice - Málkov 100-0-0 % 9:3 (3:0) 28.10. 11:00 -
Litvínov - Blažim 100-0-0 % 4:2 (1:2) 29.10. 10:00 -
Meziboří - Chlumčany 33-0-67 % 0:1 (0:0) 29.10. 10:30 -
Rašovice - Osek 0-0-100 % 1:6 (0:2) 28.10. 11:00 -
Podbořany - Perštejn 0-0-100 % 2:3 (0:2) 28.10. 11:00 -
Klášterec - Duchcov 67-0-33 % 8:2 (2:1) 28.10. 10:15 -
Louny B - Březno 100-0-0 % 4:2 (2:1) 29.10. 14:30
-
Osek - Kryry 33-0-67 % 3:4 (2:2) 04.11. 10:30 -
Duchcov - Litvínov 34-33-33 % 0:2 (0:1) 04.11. 10:00 -
Málkov - Klášterec 0-0-100 % 1:4 (1:2) 04.11. 10:30 -
Blažim - Rašovice 100-0-0 % 6:4 (0:0) 04.11. 10:30 -
Březno - Lenešice 33-0-67 % 1:4 (0:1) 04.11. 10:30 -
Údlice - Perštejn 67-0-33 % 4:2 (2:1) 05.11. 14:00 -
Chlumčany - Louny B 67-0-33 % 0:1 (0:0) 04.11. 11:00 -
Podbořany - Meziboří 67-0-33 % 1:4 (1:2) 04.11. 10:30
-
Blažim - Duchcov 33-0-67 % 2:4 (1:3) 11.11. 10:30 -
Lenešice - Chlumčany 33-0-67 % 2:1 (1:0) 11.11. 14:00 -
Litvínov - Málkov 100-0-0 % 3:0 (1:0) 12.11. 10:00 -
Meziboří - Údlice 0-0-100 % 1:0 (1:0) 12.11. 10:30 -
Rašovice - Kryry 33-0-67 % 4:6 (0:1) 11.11. 14:00 -
Perštejn - Osek 100-0-0 % 1:5 (1:2) 12.11. 10:15 -
Klášterec - Březno 67-0-33 % 6:1 (0:0) 11.11. 10:15 -
Louny B - Podbořany 100-0-0 % 9:0 (2:0) 12.11. 14:00
-
Osek - Meziboří 0-0-0 % 2:3 (1:1) 18.11. 10:00 -
Duchcov - Rašovice 0-0-0 % 6:1 (4:0) 02.03. 17:00 -
Perštejn - Kryry 0-0-100 % 1:4 (0:1) 02.03. 10:15 -
Málkov - Blažim 100-0-0 % 3:5 (0:3) 18.11. 10:30 -
Březno - Litvínov 0-0-100 % 3:0 (2:0) 18.11. 13:30 -
Údlice - Louny B 0-0-100 % 0:4 (0:2) 18.11. 10:30 -
Chlumčany - Klášterec 0-0-100 % 4:2 (2:1) 18.11. 14:00 -
Podbořany - Lenešice 0-0-100 % 1:6 (0:3) 18.11. 10:30
-
Osek - Louny B 50-0-50 % 2:5 (2:3) 09.03. 10:30 -
Rašovice - Perštejn 0-0-100 % 2:7 (1:2) 10.03. 10:30 -
Podbořany - Klášterec 50-0-50 % 1:5 (1:1) 09.03. 11:00 -
Kryry - Meziboří 67-0-33 % 08.05. 14:00 -
Málkov - Duchcov 0-33-67 % 0:1 (0:0) 10.03. 14:30 -
Chlumčany - Litvínov 50-0-50 % 0:2 (0:2) 09.03. 11:00 -
Údlice - Lenešice 0-0-100 % 1:3 (1:2) 10.03. 13:00 -
Březno - Blažim 50-0-50 % 3:1 (1:0) 09.03. 10:30
-
Duchcov - Březno 66-17-17 % 4:3p. (2:2) 16.03. 10:30 -
Blažim - Chlumčany 0-0-100 % 0:4 (0:2) 16.03. 11:00 -
Málkov - Rašovice 86-14-0 % 4:1 (1:0) 17.03. 15:00 -
Meziboří - Perštejn 67-0-33 % 2:1p. (0:0) 17.03. 10:30 -
Louny B - Kryry 86-0-14 % 3:2p. (2:1) 17.03. 15:00 -
Litvínov - Podbořany 100-0-0 % 5:1 (3:0) 17.03. 15:00 -
Klášterec - Údlice 86-0-14 % 4:2 (0:1) 17.03. 15:00 -
Lenešice - Osek 83-17-0 % 1:2p. (1:0) 16.03. 11:30
-
Litvínov - Údlice 100-0-0 % 24.03. 14:00 -
Rašovice - Meziboří 0-50-50 % 24.03. 17:00 -
Osek - Klášterec 0-0-100 % 23.03. 10:30 -
Kryry - Lenešice 0-50-50 % 23.03. 10:30 -
Podbořany - Blažim 50-0-50 % 23.03. 11:30 -
Perštejn - Louny B 50-0-50 % 24.03. 15:00 -
Chlumčany - Duchcov 100-0-0 % 23.03. 11:30 -
Březno - Málkov 100-0-0 % 23.03. 10:30
-
Březno - Rašovice -:- (-:-) 30.03. 10:30 -
Duchcov - Podbořany -:- (-:-) 30.03. 10:30 -
Blažim - Údlice -:- (-:-) 30.03. 13:00 -
Málkov - Chlumčany -:- (-:-) 30.03. 10:15 -
Louny B - Meziboří -:- (-:-) 31.03. 16:30 -
Litvínov - Osek -:- (-:-) 31.03. 10:00 -
Lenešice - Perštejn -:- (-:-) 30.03. 13:00 -
Klášterec - Kryry -:- (-:-) 29.03. 16:30
-
Louny B - Rašovice -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Osek - Blažim -:- (-:-) 06.04. 10:30 -
Meziboří - Lenešice -:- (-:-) 07.04. 10:30 -
Perštejn - Klášterec -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Podbořany - Málkov -:- (-:-) 06.04. 13:00 -
Kryry - Litvínov -:- (-:-) 06.04. 10:30 -
Chlumčany - Březno -:- (-:-) 06.04. 13:00 -
Údlice - Duchcov -:- (-:-) 07.04. 16:30
-
Duchcov - Osek -:- (-:-) 13.04. 10:30 -
Březno - Podbořany -:- (-:-) 13.04. 10:30 -
Chlumčany - Rašovice -:- (-:-) 13.04. 13:00 -
Blažim - Kryry -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Perštejn - Litvínov -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Málkov - Údlice -:- (-:-) 13.04. 10:15 -
Klášterec - Meziboří -:- (-:-) 13.04. 13:30 -
Lenešice - Louny B -:- (-:-) 14.04. 16:30
-
Osek - Málkov -:- (-:-) 20.04. 10:30 -
Louny B - Klášterec -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Rašovice - Lenešice -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Meziboří - Litvínov -:- (-:-) 21.04. 10:30 -
Perštejn - Blažim -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Podbořany - Chlumčany -:- (-:-) 20.04. 13:30 -
Kryry - Duchcov -:- (-:-) 20.04. 10:30 -
Údlice - Březno -:- (-:-) 21.04. 17:00
-
Březno - Osek -:- (-:-) 27.04. 10:30 -
Duchcov - Perštejn -:- (-:-) 27.04. 10:30 -
Blažim - Meziboří -:- (-:-) 28.04. 14:00 -
Chlumčany - Údlice -:- (-:-) 27.04. 13:00 -
Podbořany - Rašovice -:- (-:-) 27.04. 13:30 -
Málkov - Kryry -:- (-:-) 27.04. 10:15 -
Klášterec - Lenešice -:- (-:-) 27.04. 13:30 -
Litvínov - Louny B -:- (-:-) 28.04. 14:00
-
Osek - Chlumčany -:- (-:-) 04.05. 10:30 -
Lenešice - Litvínov -:- (-:-) 04.05. 13:30 -
Rašovice - Klášterec -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Louny B - Blažim -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Meziboří - Duchcov -:- (-:-) 05.05. 10:30 -
Perštejn - Málkov -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Kryry - Březno -:- (-:-) 04.05. 10:30 -
Údlice - Podbořany -:- (-:-) 05.05. 17:00
-
Údlice - Rašovice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Duchcov - Louny B -:- (-:-) 11.05. 10:30 -
Březno - Perštejn -:- (-:-) 11.05. 10:30 -
Chlumčany - Kryry -:- (-:-) 11.05. 13:00 -
Blažim - Lenešice -:- (-:-) 11.05. 13:30 -
Podbořany - Osek -:- (-:-) 11.05. 13:30 -
Málkov - Meziboří -:- (-:-) 11.05. 10:15 -
Litvínov - Klášterec -:- (-:-) 12.05. 14:00
-
Klášterec - Blažim -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Lenešice - Duchcov -:- (-:-) 18.05. 13:30 -
Louny B - Málkov -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Rašovice - Litvínov -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Osek - Údlice -:- (-:-) 18.05. 10:30 -
Meziboří - Březno -:- (-:-) 19.05. 10:30 -
Perštejn - Chlumčany -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Kryry - Podbořany -:- (-:-) 17.05. 18:00
-
Perštejn - Podbořany -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Málkov - Lenešice -:- (-:-) 25.05. 10:15 -
Blažim - Litvínov -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Chlumčany - Meziboří -:- (-:-) 25.05. 13:00 -
Březno - Louny B -:- (-:-) 25.05. 10:30 -
Duchcov - Klášterec -:- (-:-) 25.05. 10:30 -
Údlice - Kryry -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Osek - Rašovice -:- (-:-) 25.05. 10:30
-
Rašovice - Blažim -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Louny B - Chlumčany -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Lenešice - Březno -:- (-:-) 01.06. 13:30 -
Klášterec - Málkov -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Litvínov - Duchcov -:- (-:-) 02.06. 15:00 -
Kryry - Osek -:- (-:-) 01.06. 10:30 -
Meziboří - Podbořany -:- (-:-) 02.06. 10:30 -
Perštejn - Údlice -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Podbořany - Louny B -:- (-:-) 08.06. 13:30 -
Málkov - Litvínov -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Kryry - Rašovice -:- (-:-) 08.06. 10:30 -
Chlumčany - Lenešice -:- (-:-) 08.06. 12:00 -
Údlice - Meziboří -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Duchcov - Blažim -:- (-:-) 08.06. 10:30 -
Březno - Klášterec -:- (-:-) 08.06. 10:30 -
Osek - Perštejn -:- (-:-) 08.06. 10:30
-
Litvínov - Březno -:- (-:-) 16.06. 10:00 -
Klášterec - Chlumčany -:- (-:-) 15.06. 13:30 -
Lenešice - Podbořany -:- (-:-) 15.06. 13:30 -
Rašovice - Duchcov -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Louny B - Údlice -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Blažim - Málkov -:- (-:-) 15.06. 13:30 -
Meziboří - Osek -:- (-:-) 15.06. 13:30 -
Kryry - Perštejn -:- (-:-) 16.06. 10:15
Rozhovory
- Oslavy proběhly hned po zápase na našem hřišti, pivo a šampaňské teklo proudem, říká hráč 16. kola Martin Jaroš
- Z Novosedlic by mě dostala jedině nabídka od Manchesteru United, říká hráč 30.kola Daniel Vorel
- V Litvínově se mi hraje skvěle, máme skvělou partu v týmu a to je nejdůležitější, říká hráč 29.kola Jakub Forman
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Klášterec nad Ohří | 17 | 78:31 | 42 |
2 | TJ Sokol Lenešice | 17 | 64:27 | 40 |
3 | FK Chlumčany | 17 | 47:17 | 39 |
4 | FK SEKO Louny B | 17 | 58:24 | 38 |
5 | FK Litvínov | 17 | 47:23 | 38 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Lukáš Krok | 22 |
2 | Milan Faltus | 22 |
3 | Tomáš Tykal | 19 |
4 | Miloš Nítek | 18 |
5 | Ladislav Niš | 14 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Venca Likeš | 75 | 59,5% | 1 |
2 | Jiří Klik | 68 | 60,7% | 1 |
3 | Radek Hruška | 54 | 45,4% | 0 |
4 | Ladislav Beran | 13 | 54,2% | 0 |
5 | Miroslav Liška | 5 | 62,5% | 0 |
Nejnovější události
M. Liška 10:27 19.3.2024 Tip: výhra domácích Litvínov M. Liška 10:27 19.3.2024 Tip: remíza Rašovice - Meziboří M. Liška 10:27 19.3.2024 Tip: výhra hostů Klášterec M. Liška 10:27 19.3.2024 Tip: remíza Kryry - Lenešice M. Liška 10:27 19.3.2024 Tip: výhra domácích Podbořany