2 hattricky pro Lokomotivu

9

V tomto utkání přivítala domácí Lokáda hostující Sobotku. Zasloužené tři body nakonec zůstaly v Hradci.

Sobotka začala úvodním gólem

Utkáni začlo akčně. Sobotka šla do utkání s jasným cílem zisku tří bodů. K tomuto cíli je přiblížil Jakub Kocourek v 11. minutě prvním gólem. Odpověď Lokomotivy přišla až ve 27. minutě, kdy se prosadil Peter Vávro. Těsně před poločasem se Lokomotiva ujala vedení, kdy se opět prosadil Peter Vávro.

4 góly za pár minut

Druhý poločas nenechal na góly dlouho čekat. V 50. minutě se prosadil kanonýr domácích Lukáš Jurnečka. Během chvíle přidal dva góly, a zapsal si tak rychlý hattrick. 2 minuty po dosažení přidal ješte čtvrtý gól a navýšil tak vedení Lokády na 6:1. Stvrzenku udělal minutu před koncem základní hrací doby Peter Vávro, který si tak také připsal hattrick. I po spoustě neproměněných šancí domácích se jim povedlo vsítit 7 branek a tři body tak zůstaly v Hradci.

TJ Lokomotiva Hradec Králové
Michal Sobotka, sekretář: “První poločas byl vyrovnaný a hosté se ujali vedení. Poté dobře hrající Peter Vavro otočil do poločasu výsledek na naší stranu.Ve druhém poločase se nám probudil kanonýr Jurnečka a rozhodl o utkání. Svůj hattrick dovršil i Peter Vavro. Výsledek mohl být i dvouciferný mnoho šancí jsme neproměnili. Pochvalu zaslouží celé mužstvo a trojce rozhodčích.“

Počet diváků: 55. Rozhodčí: LUKES Jan - JANOTA Josef, KÁNSKÁ Blažena.